Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 310x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Který starter je podle vás lepší(zajímavější, atd.)?

Asi se to dá těžko rozseknout, ale uvažuju o téhle karetce, ale nevím čím začít:D Tak co mi poradíte? Řekni anekene, pro který si k tobě mám skočit?:D Asi je to blbý dotaz, ale nemůžu se vůbec rozhodnout.:(
22.4.2010 22:57:10

Elfové a orci se mi líbí více.
Nějak mne nechytili trpaslíci a i Goblini mi přijdou méně zajímaví nežorci:-)

23.4.2010 02:29:48

Marvin
Díky Marvine přesně takový subjektivní názor, který mě rozhoupe jsem potřeboval:)

23.4.2010 08:30:42

Born
No ja mam opacnej nazor:) Me se hodne libi goblini strategie spousty jednotek a trpaslici moznost utoku na zdi inzenyrama (na tu jsme prisli az v dalsich hrach, ne v te s Marvinem). Naopak orci strategie spousty zdi se mi libi min, ale elfove a jejich preciznost jsou fajn;) Takze nevim, nakolik ti pomuzu. Ona kazda frakce je fakt jina a zalezi, co ti sedi. Zkus mrknout na karty na strankach vyrobce, maj tam vsecko;)

23.4.2010 08:34:27

aneken
Vy my teda dáváte!:D Ale děkuju za uvedení kladů jednotlivých ras:) stejně to dopadne tak, že budu muset koupit oboje:D kouknu na ty stránky;)

23.4.2010 09:02:50

Born
No poradili jsme Ti vlastně kombinaci Elfové a Goblini:-D Nicméně já se hodně těším na nemrtváky:-)

23.4.2010 09:49:45

Born
No ono je to na preferencich:) Ja uz mam neco nahrano, ale porad se ucim novym vecem a prehodnocuju nazory na jednotlive rasy pomerne casto. Treba ti zenisticti trposi me dost zarazili a vubec jsem nebyl pripraven branit zdi (pokud ve hre zadnou nemas, je zle, protoze jenom ke zdi muzes vyvolavat jednotky:))
Je ale pravda, ze na ty dve nove rasy se tesim dost...:)

23.4.2010 11:45:43

aneken
takže abych to shrnul... těžko vybrat, protože to vypadá na suprovou hru a podle všech ohlasů parádní karetku (a ty já můžu, vyzkoušel jsem snad všechny:D)... z toho vyplývá, že si ji dost pravděpodobně zamiluju a stejně koupím později i ten druhý:D takže na tom zase tolik nezáleží:D

23.4.2010 21:55:52

Born
Právě jsem nakopal Elainkovi od Elfů zadek:-D
Jinak já se rozhodl, že koupím elfí starter a pak dokoupím lidi a nemrtváky ... ale je to tím, že mne úplně nechytili trpošové.
Nicméně jsem časem došel na chuť té mrazivosti, síle a tuposti orků:-)

23.4.2010 22:12:04

Dnesek
Tak jsme dnes vyzkouseli ruzne kombinace, ja za elfy, paladin stridal frakce a fakt porad tezko rict, ktery starter je lepsi. Ja porad moc nemusim ty orky, ale kombinace elfove-trposi byla super. Kdyz mi trpaslici inzenyr boural zad a ja jsem se svymi preciznimi bojovniky k nemu nemohl dostat kvuli engagementu trpich defenderu, bylo to k vzteku:) V jedne z her jsem o zed nakonec i prisel, coz hru zcela zvratilo. Marvine, mel bys dat trpum jeste sanci, hrali jsme to tenkrat za ne docela netakticky, da se s nima docela carovat...;)

6.5.2010 00:24:19

aneken
Jasně ... já si je stejně nakonec koupím:-)
Na druhou stranu mám rád Orky. Silné jednotky s vlastností, která je nějak limituje. Nádherné čarování s ledovými zdmi. Předevčírem s nima hrála dcerka poprvé (jinak hraje výhradně za Elainka) a dala mi teda řádně po čuni. Nakouzlila si zdi, za ně si postavila ty sluggish mlátičky. Čili, kdo z mojich elfích looserů prošel, ten dostal po hlavě (mají fakt málo životů). Zdi si bránila přes nasazování fighterů no a výsledek byl, že mne zamkla a nebýt lukostřelců, tak to byla jatka v pátém kole. Ty lukostřelce mi nakonec zmrazila freezem a bylo to:-)

6.5.2010 08:52:12

aneken
Sakra anekene! Přestaň s tím! Už je to tu zase, já si snad budu muset koupit i ten druhý starter!

6.5.2010 12:18:02

další partičky
tak včera jsme dali s anekenem 3 patičky já za gobliny a 2x trpoše a aneken za elfy a byla to opět příjemná záležitost (možná tomu pomohl i ten Bernard :) nebo team slavících fotbalistek v sousedním salónku). Každopádně jsem se zase přesvědčil že bude za co utrácet penízky. Ještě si počkám jestli to nějak neposerou s příchodem dalších rozšiření, ale pokud si zachovají současný styl a vyrovnanost tak to bude další přírustek do sbírky.

6.5.2010 19:04:46

paladin
Mno je pravda, ze valecny rev divciho fotbaloveho tymu z vedlejsi mistnosti tomu dodal jedinecnou atmosku:) Priste to jen musime sladit, aby pistely/rvaly v ten spravny moment, treba pri zabiti nejake silnejsi prisery;)

7.5.2010 10:17:59

Vybíráme z Bazaru

Mini Rogue + všechna rozšíření
Mini Rogue + všechna rozšíření
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas