Studená válka 1945–1989

xxxxxxxxxo hodnoceno 545x (Seznam vlastníků)

Studená válka 1945–1989 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická, diplomacie
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Ananda Gupta
Jason Matthews
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nabídka objednávky atmosferických kostek do 13.5.2011

Na BGG se objevila nová nabídka objednávky atmosferických kostek pro Twilight Struggle:
http://www.boardgamegeek.com/image/861860/twilight-struggle

Cena:
1 set: $3

Poštovné:
1-3 sets: $3.75
4-6 sets: $4.75
7-10 sets: $5.75

Takže podle objednaného množství vychází cena na jednu sadu zhruba podle objednaného množství a současného kurzu na 60,- až 75,- kč.

PRO LIDI CO NEMAJÍ PAYPAL BUDU KOSTKY ZNOVU OBJEDNÁVAT. Takže pokud by byl zájem, ozvěte se mi do soukromé pošty. Samozřejmě, že na tom nechci vydělat, ale ani prodělat, takže moje cena by byla 100,-kč což by zahrnovalo poštovné, riziko změnu kurzu a balné (bublinkové obálky něco stojí). Pokud by bylo předání osobní v Ostravě, tak by to stálo jen tolik, kolik bych já zaplatil. Termín toho týpka na BGG je 20.5. Protože nechci nic riskovat a mám špatné zkušenosti, tak bych těch 100,-kč chtěl předem na účet a to do pátku příštího týdne.

Tedy peníze musí být na mém účtu nejpozději 13.5.

Pokud by peníze od někoho nebyly na mém účtu do tohoto termínu, tak pro něho kostky neobjednávám a případné peníze došlé po termínu odesílám zpět po odečtení bankovního poplatku.Podrobná domluva, číslo účtu a variabilní symbol si případně sdělíme v soukromé poště. Malá poznámka:Pro to osobní předání chci taky těch plných 100,- kč na účet a při osobním předání bych rozdíl vracel v hotovosti.



5.5.2011 09:49:57

Už objednávka na 6 sad
Takže to budu realizovat, protože už se sešly objednávky na 6 sad.

5.5.2011 19:11:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Připomínka
Připomínám váhavcům a těm co to ještě nečetli, že objednávka atmosferických kostek, přes můj paypal končí tenhle týden v pátek. V sobotu budu psát tomu týpkovi do USA definitivní objednávku.

9.5.2011 09:35:57

Do zítřka poslední možnost (do 13.5.2011)
Takže protože se mi ještě dnes scházejí objednávky na kostičky, tak připomínám, že zítra je poslední možnost, jak se se mnou spojit ohledně objednávky těch kostiček. O víkendu odesílám objednávku do USA.

12.5.2011 09:28:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Uzavírám objednávky
Kung Pao 2 sady
Ozzy79 2 sady
Ecan 1 sada
Zluda 1 sada
DC 1 sada
Anderson 1 sada
Strýček příhoda 2 sady

13.5.2011 13:33:36

Termín zásilky kostek
Podle informací ze států budou kostky z USA rozesílány na konci června.

10.6.2011 08:06:57

Kostky došly
Minulý týden jsem byl mimo a během toho týdne objednané kostky konečně došly. Takže v týdnu je rozešlu lidem co to měli od května objednané a zaplacené. Ačkoli nenesu vinu na pozdní dodávce, přesto se všem netrpělivým, předem platícím a čekajícím omlouvám.

18.7.2011 09:42:57

kostky
Opet si dovolim obnovit toto tema, nebot jsem od Krena dostal kontakt na manika z BGG a kostky jsou stale k dispozici, takze pokud by mel nekdo zajem, ozvete se kolik setu chcete - ceny i podminky zustavaji stejne, s tim rozdilem, ze predani by byl Zlin, ci Luhacovice. Objednavky bych ukoncil behem 10dnu.
1x set - JanPavel

12.10.2011 14:13:44

kocky
mozete tu zverejnit kontakt na toho chlapika, resp. mi poslat SZ? Tiez by som si rad objednal kocky ale Zlin je pre mna trochu od ruky :(

12.10.2011 16:52:56

kostky
Myslim, ze se nic nestane, kdyz tu ten kontakt bude: uzivatel nightlider1 na BGG.

13.10.2011 11:14:48

to syon
Lepší je, když to objedná jeden člověk pro více lidí, protože jsou tam množstevní slevy. Jinak opravdu neváhejte, protože tohle už je 3. kolo výroby a u každého kola se cena zvedla. Teď je už myslím víc jak dvojnásobná proti prvním objednávkám. On totiž první objednávky posílal jen s poštovným 1USD za jakýkoli počet kostek, co už v druhém kole nezopakoval, protože by přišel na buben :).

13.10.2011 12:19:34

ad nightlider1 na BGG
Jinak kdyby měl někdo strach posílat dopředu peníze nějakému týpkovi na BGG, tak nemusíte mít strach. Je poctivý, komunikativní a vždy dodržel slovo a dával vždy dopředu vědět kdy budou kostky k dispozici. Pokud bylo nějaké zdržení, tak obratem reagoval na dotaz. Jen s jednou věcí mi nevyhověl - aby srp s kladivem a americká hvězda na kostkách nebyla na jedničce, ale na šestce. To mi odmítl to nechat takhle vyrobit, ačkoli nechápu proč, protože v TS je nejúspěšněší nejvyšší hod a tak by bylo logické, aby to bylo symbolem hráče. No ale co se dá dělat, není každý den posvícení :).

13.10.2011 12:31:55

kren
Takisto môžem potvrdiť dôveryhodnosť týpka na BGG, kocky mi prišli z USA precízne zabalené v perfektnom stave. Presne ten istý postreh ohľadom umiestnenia symbolov na kocke mal aj odo mňa. Evidentne razí filozofiu, že aj keď hráč totálne neuspeje s hodom, má aspoň maximálnu ideologickú podporu v podobe symbolu svojho bloku! :-)

13.10.2011 12:45:51

objednavka
nemam v principe problem sa k niekomu pridat s objednavkou, jediny problem je ako poslat peniaze. Momentalne je pre mna jednoduchsie zaplatit PayPalom do USA ako prevodom do CR :(

Edit: tak uzivatelovi nightlider1 som pisal uz 4.10. ale zatial sa mi neozval.

13.10.2011 13:27:56 | Upraveno autorem (porovnej)

to syon
Tak udělej objednávku pro celé Slovensko :).

13.10.2011 13:38:14

dice
Objednavka kostek prozatim pozastavena pro mensi zajem, kdo chce at objednava sam.

1.11.2011 09:06:36

Vybíráme z Bazaru

Machi Koro CZ
Machi Koro CZ
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 11 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas