Studená válka 1945–1989

xxxxxxxxxo hodnoceno 545x (Seznam vlastníků)

Studená válka 1945–1989 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická, diplomacie
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Ananda Gupta
Jason Matthews
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

konec hry

Chci se vás v této diskusi zeptat jaké máte zkušenosti s ukončením hry TS. My jsem se zatím, cca 6-7 hrách, nikdy nedostali dál, než do 1. kola late war. Do té doby vždy jeden z hráčů nasbíral potřebný počet bodů a zvítězil. V poslední hře jsme skončili v headline fázi 8. kola, tedy začátek late war, což je škoda, protože na události z late war zatím pořádně nedošlo. Zajímá mě jaké zkušenosti máte se zakončením TS vy?
9.3.2010 11:17:38

DD

late war pravidla
V pravidlech je specialni sekce jak si zahrat prave s kartama z late war, pro lidi kteri maji pocit ze na ne moc casto nedochazi :o). Podle mne je to presne z tohoto duvodu ze hra casto skonci driv.

9.3.2010 11:23:28

DD
Jojo cetl jsem je, ale jeste nehral. Myslim ze tam je zminka, ze to maji tezky rusaci, protoze spojenci maji docela dobrou startovni pozici, ale nevim.

9.3.2010 11:51:57

konec hry
Je to sice už přes rok starej dotaz... Nicméně: Za poslední tři měsíce jsem odehrál osm partií, z nichž šest vyhrál SSSR a dvě USA. Na úplný konec - k závěrečnému bodování - jsem se dostal jednou, a to za stavu 18 bodů pro USA, které nakonec získaly pomyslných 28 bodů. V poslední hře - jsme skončili předposlední dvě karty před úplným koncem - USA dosáhly 20 bodů - když už to bylo tak blízko, tak jsme si i obodovali závěr a závěrečné bodování nepřineslo byť jediný bod ani jedné straně. Sověti zatím vždy vítězili hodně před koncem hry. Z osmi jsem se do Late podíval třikrát. Hodně záleží na zkušenostech hráče za USA, které jsou hlavně ze začátku dost pod tlakem...

21.6.2011 14:07:04

nestandardní zakončení
Tak jsme dali minulý týden s Jezurou partii. Situace se přelévala z jedné strany na druhou. Nejdřív to vypadlo, že štváči z Wall Streetu budou kontrolovat Evropu, naštěstí (pro stranu pokroku a míru) byla v poslední chvíli založena Varšavská smlouva (a USA ztratily v Polsku a Východním Německu cca 19 bodů vlivu). První stát dělníků a rolníků využil amerického šoku a začal se mohutně tlačit do Ameriky a Asie. Abych to zkrátil - následovalo několik chyb na obou stranách a výsledek po 10 kolech - remíza.

13.7.2011 19:03:09

Vybíráme z Bazaru

Marvel Dagger
Marvel Dagger
Akt. cena: 25 €
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas