Star Trek: The Next Generation – Interactive VCR Board Game – A Klingon Challenge

xxxxxxxxxo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Star Trek: The Next Generation – Interactive VCR Board Game – A Klingon Challenge  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Decipher
Hasbro
MB Giochi
MB spellen
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 1993
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaká?

Jaké to je má to někdo, asi bych se nechal přesvědčit i když to bude asi hodně špatná záležitost. Znám z toho snad jenom jedinou hlášku Experienc BIJ a to ani netuším proč.
26.8.2017 23:36:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Celkem vtipná
Právě čeká na schválení pravidla, herní komponenty a karty v češtině. V Kartách BIJ mám bohužel chybku nekonzistence názvosloví s tím, jak jsem to přeložil jinde... Ale jakmile se to tu objeví hodím opravu...

Teď chci nějak udělat k tisku herní plán to bude snadné... A nakonec mi chybí otitulkovat právě ono herní video, kteér je ke hře celkem podstatné.

Co se hraní týká nečekj zázraky, spíš jde o jak se dnes říká "Párty hru" Pustí se kazeta, kde běží příběh a vstupy klingona co unesl enterprise, po které se pohybují hráči klasickým Člověče nezlob se systémem a pokoušejí se v časovém limitu získat přístupové kódy a klingona zastavit... Na to je daná maximálně jedna hodina hry.. Je to záměrně chaotické ale celkem odpočinkové... Zajímavé to je proto, že tento herní systém je vlastně velice unikátní. Na dnešní dobu sice už trošku málo komplexní, ale i tak super ;-)

27.8.2017 19:36:24

Vybíráme z Bazaru

Hvězdní kapitáni (Mindok) -- Dárek pro Ukrajinu
Hvězdní kapitáni (Mindok) -- Dárek pro Ukrajinu
Akt. cena: 822 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas