Star Trek: Frontiers

xxxxxxxxoo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Star Trek: Frontiers - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: WizKids
Autoři: Andrew Parks
Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

česky ?

Proč tohle nikdy nevyšlo a asi ani nikdy nevyjde v CZ ? Star Trek je asi u nás podstatně slabší značka než Star Wars, ale co vím Star Trek hra není v CZ žádná a zrovna tahle verze Mage Knighta by byl pěknej start. Já osobně mám Star Trek mnohom radši než Star Wars, ale jak jsem psal, asi to není u nás úplně běžné ;) 

22.8.2023 09:46:14

Je to podle mě tak jak píšeš, ta kupní síla a značka Star Trek není v česku tak silná. Dokonce bych řekl, že to může i některé potenciální hráče odrazovat. Přiznám se, že mi absence českých Star Trek verzí her nevadí. Stejně ze Star Trek her by za to stály snad jenom Ascendancy, Fleet Captains a Frontiers. A z toho Fleet Captains už je mrtvá hra, Frontiers si ze Star Treku bere tak maximélně téma (a pak tady máš Mage Knight takže to budeš i dost blbě marketovat). Takže ti tam zbývá Ascendancy a to je tak velká hra, že se podle mě nevyplatí to v ČR vydávat (a rozšíření by nevyšly zcela určitě).

22.8.2023 11:37:49

Mage Knighta jsem nikdy nehrál a je pravda, že to téma a vizuál mě na té hře dost odrazuje. V této Star Trekovské verzi je to pro mě také přitažlivější. A souhlasím, že je škoda, že nevyšla žádná Star Trek hra, protože je to pro mě také daleko lepší než Star Wars. Možná je spíš třeba si povzdechnout, že celosvětově nevyšla žádná úplně TOP hra se Star Trek tématikou.

22.8.2023 11:40:03

Zmíněné Fleet Captains a Ascendancy jsou podle mě suprové a minimálně silně nadstandardní hry. :) Frontiers ignoruju, to je vykrádačka bez špetky inovace.

...................................................................
Odvážný dobrodruh

22.8.2023 15:44:30

“Vykrádačka bez špetky inovace” zato ve Star Trek kabátku je přesně to co bych chtěl… ;) 

22.8.2023 18:05:35

Vybíráme z Bazaru

Talisman: The Firelands
Talisman: The Firelands
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas