Star Trek: Expeditions

xxxxxxxxoo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Star Trek: Expeditions - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: WizKids
Autoři: Reiner Knizia
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Znovuhratelnost ?

Ve vedlejším vlákně vyjádřila Kainis po druhé hře obavy o znovuhratelnost cituji:
"Jen bych měla obavy o znovuhratelnost, už při druhé hře jsem cítila, že je minulé partii dost podobná..."

Mohl by se k tomu někdo, kdo hru vlastní a více nahráno, vyjádřit prosím?
11.8.2011 12:22:11

to kren
byl jsem jeden z tech, co hral s kainis hru a mam na to dost podobny nazor. Hra je super, zajimava a zabavna, ale ta znovuhratelnost je horsi. Jediny rozdil je v umisteni misi/setkani, ktere se na planetu davaji nahodne a tedy nevis, co te kde ceka a hra je z tohoto pohledu odlisna. Jinak se jedna vzdy o tu samou sadu misi, ktere musis plnit. Cili hra si vyslovene rika o rozsireni o dalsi mise a postavy, ktere by se mohly zucastnit.

11.8.2011 12:53:35

Hmm ...
Tak to se mi moc nelíbí. V tomhle se mi právě líbí Galactica, že těch různorodých typů karet je tam hodně a musíš plnit víc různorodých úkolů + jedinečný systém skill karet.

11.8.2011 13:06:07

znovuhratelnost
Zrovna koukám na boardgamegeek a nějaký STE: expansion set 1 tam už dokonce je uvedený, takže je jasné, jakým směrem se hodlají autoři ubírat :-) Osobně ani BSG nepovažuju za kdovíjak různorodou a znovuhratelnou hru, ale díky balíčku krizí a výrazně většímu množství charakterů to není tak markantní a hra se mi ohrála po více partiích.

11.8.2011 13:12:14

Znovuhratelnost je skvělá, jak je to běžný u abstraktních her. Hlavní osa “příběhu” je pořád ta samá, ale vedlejší questy se měněj. Navrch, příběh tam hraje minimální roli, zábavnost je v mechanikách. A je to Star Trek!

11.7.2021 12:30:07

Vybíráme z Bazaru

Archa nova + opravené karty a promo mapa
Archa nova + opravené karty a promo mapa
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas