Star Realms: Colony Wars

xxxxxxxxoo hodnoceno 24x (Seznam vlastníků)

Star Realms: Colony Wars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Wise Wizard Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

vydání

oficiální představení proběhne v Essenu, na pultech ochodů by mělo být v průběhu listopadu, zatím v Aj, nicméně předpokládám, že to nebude dlouho trvat a bude i v Nj a pokud budeme hodní, každý den si pěkně čistit zoubky a poslouchat maminku, tak výhledově i čj...
7.10.2015 16:06:32

Joe

Pelly
Jop, už sa výhľadovo teším!

7.10.2015 16:21:48

Aj verze
další rozšíření super :-) jenom mrazí kolik jich už je :-) ....respektive moje peněženka na mě vrčí :-)

- bohužel ale budu hrát spíše Aj verzi -> česká verze měla být únor / březen a pořád není a než míchat aj a čj verzi budu mít spíš vše aj (neboť jestli půjdou tisky cz verzí stejně dobře jako základu ...)

8.10.2015 17:14:03

ostatní...
"mini" rozšíření, zejména gamgit, mě nechávají celkem v klidu... Jedině snad ships and fortresses, nebo jek se jmenuje

edit:

koukám, že jsem zmotal dva balíčky do jednoho - jde tedy o Bases and Battleships a Fleets and Fortresses

8.10.2015 19:58:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Staré a nové rozšírenia
No ja takisto uričte, ak budem kupovať tak skôr anglickú verziu. O českej verzii sme toho počuli za posledný rok dosť a na druhú stranu toto mi ozaj nepirpadá ako hra, ktorá by spadala do kategórie, že bez prekladu ani krok.

K rozšíreniam, len toľko, že sa ich je dosť, osobne som si zobral len vyššie spomínané Bases & Battleships a Fleets & Fortresses a nakoniec sa cez kamoša ku mne dstali aj Heroes, čo je celkom v poho, určite som nechcel events, to sa mi k tej hre absolutne nehodí. Budujem si vlastný balík, tak nech to je na mne, stačí že niekedy karty neprajú a nieto, ešte nejaký nečakaný event, ktorý pochová súpera ešte skôr, ako som mohol ja. A zopár kariet som ešte získal za zopár turnojov, ktoré som absolvoval v ihrisku, čo bolo určite super.


V tomto duchu by sa zišlo si to zopakovať. jednduchý turnaj, skromné vstupné, pekná odmena a dobrý hra. Musím skúsiť sa popýtať, či by bol záujem aspoň v Bratislave sa poskladať na hranie.

14.10.2015 09:02:57

review
http://www.starrealms.com/guest-review-of-star-realms-colony-wars/

i s ukázkou několika karet

edit:
překlad zde v záložce recenze

14.10.2015 11:18:56 | Upraveno autorem (porovnej)

česká verze
Ahoj,
máte někdo informace o tom kdy by měla vyjít v češtině?

Děkuji za info.

14.5.2016 17:28:07

ruy

nikdy
BF to uz asi zabalili..

14.5.2016 18:02:23

wwg
je problém s komunikací s White Wizard Game, jestli se nestane zázrak, tak máme smolíčka

14.5.2016 18:51:36

míchání českých a anglických karet
Co si o tom myslíte?

18.12.2016 22:08:47

míchání CZ a EN karet
Myslím, že v pohodě (pokud s tím některý hráč nebude mít problém).

19.12.2016 01:28:25

Aj úplně v pohodě
V aj to dávají i moje děti. Čeština není nutná

19.12.2016 19:29:53

Koupeno
Tak jsem to koupil v anglictine, tj. ceska verze ma u me smolika.

6.1.2017 08:25:37

CZ ano či ne
Trochu provětrám tuto diskuzi o další hloupý dotaz s otázkou, jestli se už to konečně vydá i v češtině. I když je tam málo angličtiny, tak to pro mě má stále rušivý efekt. Navíc i cena anglické verze oproti české bývá dvakrát tak dražší

(např.:https://www.svet-her.cz/Vyhledavani?fraze=star+realms), i když nechápu proč.

Děkuji za jakékoliv info ohledně této věci.

29.8.2017 17:42:11

ruy

Vsetko...
...je po starom.

29.8.2017 19:01:36

eng nevadi
ja to koupil v anglictine. rusivy efekt je nula, pak kdyz to umis uz to nectes. bonus je ze to muzu ted naucit cecha i cizince, kdyz mam jednu sadu cz a druhou eng a ve 4 je to fuk

30.8.2017 16:11:00

Vybíráme z Bazaru

Krycí Jména
Krycí Jména
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 22 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas