Stanice Paranoia

xxxxxxxxoo hodnoceno 148x (Seznam vlastníků)

Stanice Paranoia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
White Goblin Games
Autoři: David Ausloos
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vlastní rozšíření hry

Zdravím, pochlubte se jak dopadla vaše tvroba vytvořit další místnosti nebo nějaké další zajimavé pravidla, atd. Tahle hra si vyloženě žádá o vlastní rozšíření.
2.10.2014 16:27:06

místnosti
|Dodělal další místnosti - ubykace, kotelna, 5x laboratoře, schody do patra a žebříkovité průlezy do podzemí k reaktoru, vstupní halu v přízemí, Zombí doktora a Zomní kotelníka.

2.10.2014 16:29:48

Figurky
Nejspokojenější jsem byl s figurkama do hry Infinity ale za figuru nedám 200kč. takže jsem je vytvořil v Corelu a na tvrdý papír. Učel splnily, vypadaj dobře a spoluhráči to ocenili.

2.10.2014 16:31:20

více místností
Další co se mi povedlo, je Velké skladiště bordelu, železa, takový šroták. Význam místnosti je že šroták představuje velkou halu a hráč při vstupu do ní se na jedno kolo zasekne. Štury se ale kolem sbíhají tak bacha. Koupelny -, nejsem profik v grafice ale ty dvě zarezlé vany vypadaj nechutně. Sklad munice - na borgejmgik jsem našel karty místnosti a plamenometu, takže konečně maj hoši z čeho plamenit.

2.10.2014 16:35:57

Zamořená zona
tahle místnost je plná jakéhosi zeleného plynu. Bez gasmasky nejde projít, je třeba ji najít. jinak při prvním průchodu bez ní se přiotrávite za 1 život, při druhém pokusu projít stratíte 3životy, a to se nevyplatí.

2.10.2014 16:38:12

Uprava pravidel
Změnil jsem pravidla, aby ta hra byla smysluplnější.

Točilo mě, že super-dumper kyber marinjáci nemají zbrań a roboti se zbraní nemaj střelivo... co to jako sakra má být??? Blbý vtip autora?? Běžně generál pošle vojáky do války a řekne jim - hej ty klacky a flinty si někde najdete !

Takže jsem robotům dal 2 náboje do začátku.
Další podivnost je že mechanického robota může zakousnout nějaká žížala? Ajajajaj... Takže nakazit se může jen člověk, ale robot ne. Tohle hru pěkně vylepší ale neprotáhne. A to zranění žížalou jsem nechal, musí ti cyber borci na něco pojít. Třeba žížala má místo krve kyselinu a ostrý ocas na přeřezání káblíků.

Další uprava je, že hráč si může zvolit jestli bude hrát za žoldáka a dostane zbrań ale nedostaně robota, nebo bude jen průzkumník beze zbraně a proto musí mít ssebou robota. žoldák má normálně 4AP, při ztrátě půl života už jen 1AP.

Výměna věcí - pouze lidi mezi ssebou, roboti prd rozumí co jsou to věci, ti jen střílejí a procházejí stanicí, možná maj software na hledání věcí, to já nevím.

Nákaza - samozřejmě že chřipku může chytnout jen člověk a ne "mechouš". takže člověk roznáší nákazu pouze. robot ne!!

a to je základ hry... pak už jen sehnat gasmasku, projít šrotjákem.

2.10.2014 16:55:58

Vybíráme z Bazaru

Sada obalů na karty - různé druhy a výrobci
Akt. cena: 222 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas