Stanice Paranoia

xxxxxxxxoo hodnoceno 148x (Seznam vlastníků)

Stanice Paranoia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
White Goblin Games
Autoři: David Ausloos
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Víte něco o této hře? .....

Máte nějaké informace o této hře? O co půjde, kdy se to vydá adt. ...
9.9.2011 11:29:48

figurky Infinity
jojo, toje přesné.
tyhle zkusím sehnat. nějaký typ na určitý obchod?

12.8.2014 12:41:23

Více místností
Zpráva je kódovaná...

14.8.2014 12:24:22 | Upraveno autorem (porovnej)

tema
ono celkově mohla ta hra bejt víc tématičtější......jako to nevymysleli nic lepšího než kanystr s benzinem?

14.8.2014 13:06:47

hahah... kanyster to válí
...

14.8.2014 14:00:15 | Upraveno autorem (porovnej)

kanistr
chápu ho kvůli mechanice hry, nikdy mi to nevadilo.
Pokud takle budem řešit každou hru, tak v ní asi najdem něco podobnýho.
Pro mě je důležitý, že to funguje, když se sejdou dobří hráči, kteří hru nezabijí.

14.8.2014 14:10:23

Myslibor
mám pro Tebe výbornou stránku: http://www.sysifos.cz/ ;)

14.8.2014 14:31:56

Tak já nevím
My s hrou nikdy problém neměli, zážitek je vždycky suprový (zvlášť s dobrou hudbou, třeba soundtrack z Vetřelce, to je bomba) a je úplně jedno, jestli jsou tam kanystry, reaktor nebo bůhví co. Tahle hra je o něčem jiném, o strachu, navádění protihráčů, nemožnosti někomu věřit či o snaze dokázat ostatním, že nakažený nejsem. Nezapomenu na hru, kdy se Hostiteli podařilo rozkmotřit skupinu tak, že se postříleli mezi sebou. Ani na psychopaty kteří okamžitě po vstupu do stanice začali střílet na všechno kolem sebe (je to ta zeď!). Natožpak na heroický last stand jak z amerického filmu, kdy poslední přeživší lověk sprintuje k hnízdu a zbylých X hráčů se ho snaží dostat. O tomhle ta hra je, o chování hráčů a nezapomenutelných okamžicích. Ne o lamentování nad tím, že mariňáci nemají ani jeden náboj.
TIP: Pokud to někomu vadí, vždycky mu řeknu že jde spíš o skupinku techniků, která přiletěla zjistit, proč se stanice nehlásí a případně tam opravit nějaký ten drát. A funguje to.

14.8.2014 14:40:34

Kew
sisifos neeeee.... to jsou nejhorší z nejhorších tupců co znám.
hej, no dobrá, koukám že zdavá kritika vám nevoní, a raději se tu bude dál všechno jen vychvalovat.
Zápletka té hry je prostě postavená na hlavu. Jdu ji předělat.



14.8.2014 16:40:29

Ew

kanistr
pokial viem vojak ma plamenomet a kyborg pistol nie?

17.8.2014 15:39:52

Další karty do hry
Zpráva je kódovaná...

1.9.2014 15:33:42 | Upraveno autorem (porovnej)

?
Pokud hledáš milostné zápletky a koupelny a podobné věci, doporučuju ti zahrát si The Sims. Doporučuju trojku s datadiskem Obludárium (Supernatural) a Do budoucnosti (Into the future). A co víc, stáhneš to ZADARMO!

3.9.2014 08:46:43

Myslibor
Ano kritika je potřebná, však ti ji také nikdo v původu nevyvracel... ale když tu v tématu o něčem úplně jiném, stále dokola omíláš jen to, jak si úžasný tvořič a děláš super homemade pravidla, tak se nesmíš divit, že se to někomu líbit nebude. Založ si nové téma ;-)

4.9.2014 20:27:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Myslibor
Mily Myslibore, neber si to nejak osobne, ale mam pocit, ze tady spamujes cele forum bez ohledu na to kam by pripadny příspěvek patril. Krome toho jsou tvoje příspěvky minimalne kontroverzni, dost mozna az za hranici unosnosti.
Takze jestli chces něco zlepšovat, tak bych asi uplne nezacinal vylepsovanim a kopirovanim her, ale zkusil bych se na tvem miste zamyslet, jestli tvoje příspěvky "vylepsil jsem tuto hru" patri do téma "Vite něco o této hre".
Podobne pak jestli dotaz na oskenovani (za ucelem ?ukradeni?) hry Level 7 opravdu patri do téma "Dojmy" popr. do "Koutku kutilu"... atd.

4.9.2014 22:34:29

Vybíráme z Bazaru

Rarita - nový Space Hulk (2014)
Rarita - nový Space Hulk (2014)
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas