Spící královny

xxxxxxxxoo hodnoceno 134x (Seznam vlastníků)

Spící královny - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 10 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Miranda Evarts
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Od 4 let?

Je to vhodné již pro 4. letou nebo spíš později?

27.3.2022 09:11:30

Pri malých deťoch ako v tomto prípade je aj dôležité, či má 4 roky a 1 mesiac alebo 4 roky a 11 mesiacov. Každopádne, kritériom pri tejto hre je, či vie počítať do 10 alebo nie, lebo je to pre hru dôležité. 4 ročná by to zvládnuť už mala. Mechanicky je hra jednoduchá, pre dievčatá pekná a aj keď možno nenaplánuje stratégiu, pôžitok z hrania môže mať dobrý.

27.3.2022 10:59:10

Ta nutnost počítání do deseti tu určitě je, ale dá se to pojmout i edukativně jako tomu bylo u nás.

Když jsme hru pořídili, tak dceři bylo 6, tak ta už počítat uměla. Synovi byly právě čerstvě 4 roky, ale chtěl hrát taky - a naučil se díky tomu počítat do deseti.

Zpočátku, když ještě počítání nezvládl, tak hrál s číselnými kartami položenými před sebou lícem nahoru a když měl nějaký příklad, tak jsme mu to řekli. Sice má pak mírně nevýhodu, ale hra je hodně o náhodě, jaké přijdou karty, tak to nevadí. A navíc je to rychlovka.

27.3.2022 11:33:45

Za mě je hra vhodná právě pro 4lete s nějakými homerules. Pro starší děti co umí sčítat po desítkách už mi prijde tematicky nezajímavá.. S dcerou jsem hrál jen s čísly 1-5 a měnili jsme čísla stejná či jdoucí po sobě. Hra má větší spád. 

27.3.2022 15:29:05

Pro 4 leté úplně v pohodě. Hráli jsme se synem (3 roky) přesně jak psal Duirin. Číselné karty před sebou, akční karty v ruce. A synátor to zvládal úplně v pohodě. Teď (4 roky) už má karty s čísly v ruce a sám dává příklady dohromady. Asi to nespočítá, ale prostě si pamatuje, že 4 + 6 je 10. Má nahráno spoust her, takže dává i “složitější” příklady ze 4 karet (1+2+4=7).

28.3.2022 10:08:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Star wars: unlimited spectre
Star wars: unlimited spectre
Akt. cena: 160 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas