Space Hulk - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Richard Halliwell
Rok vydání: 1989
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Deskovka na PC

http://www.freegame.cz/game.php?id=8777

Náhodou jsem na to dneska narazil :-)
18.9.2009 17:06:05

Merlin
Díky za odkaz, už to tu testuju ;-). Není to špatný!

19.9.2009 08:17:21

Alien assault ala Space hulk od Teardown
super hra, plná verze od nadšenců z http://www.teardown.se/. Jelikož se nedohodli s Worshopem udělalali jen lehce upravený klon SH, který v beta verzi byl i ke stažení na freegame.cz. Doporučuji neboť chlapci z TD odvedli výbornou práci.

7.10.2009 08:13:46

to Ramzke
Obávám se, že to je přesně to samé, co sem hodil už Merlin v základu této diskuse :-)

7.10.2009 08:28:22

a to same
co se uz hazelo nekolikrat v jinych diskusnich vlaknech o SH, jeste nez to tu hodil Merlin jako zvlast tema:-)

7.10.2009 09:33:20

není to samé! : )
zkuste se schválně obtěžovat a klikněte na teardowvn.se, ten SH 1.0 z freegame.cz byla jen beta verze, málo map, jedna kampaň, omezené možnosti. Tohle je zcela přepracovaná a plná hra (mariňáci s rotačníma kulometama, LIGHTING CLAWS, STORM SHIELD apod.)

20.10.2009 12:41:10

obrázek ze hry Alien assault aneb předělanej Space Hulk
http://teardown.se/games/alienassault/www/screenshots/3.jpg

20.10.2009 12:45:38

to Ramzke
Díky za objasnění rozdílů mezi verzí od Merlina a tou tvojí.Ta Merlinova verze je něco jako demo, zatímco ta tvoje už dokončená hra.Je super,že někdo udělal takovou konverzi i na PC, mám Space Hulka i na mobilu,tak mi nic nebrání ho hrát neustále i cestou do práce :-)

21.10.2009 06:46:16

no konečně : ))
kluci z Teardownu odvezl fakt dobrou práci.... navíc celá ta zábava je zadarmo ke stažení

21.10.2009 09:18:04

ten prvotni odkaz
na Space Hulk - tam jsou origos mapy, zatimco Alien Assault ma mapy jine a ty originalni zrejme ne, kdyz to neni dle licence SH.

17.11.2009 01:09:23

remake
akorat by me zajimalo jakych pravidel se drzi tenhle remake, jestli je drzi presne ,nebo si autori neco poupravili a nebo jetotreba nejaka prvni edice. Normalne se chodi do sikma i pres rohy (mozna je to povolene i v 3. ed, coz jsem nevdel), co urcite neni v 3. ed. povolene je, ze mohu preskakovat s akcemi mezi marinaky jak se mi zlibi, treba jedu za 2 AP s jednim, pak preskocim na jineho, udelam s nim 3 Ap a pak preskocim zpatky k tomu predchozimu. Tohle by na stole asi ani neslo kontrolovat a byl by chaos v tom kdo uz jel a kolik AP mu jeste zbyva. Jinak v tom remaku jsem na poprve v pohode dojel prvni misi, postupval jsem naprosto presne jako pri dnesni hre na stole, kterou jsem taky vyhral za marinaky.

17.11.2009 01:23:15

remake
Ale ano, povolené to je. Ale jenom za předpokladu, že k tomu využíváš pouze CP (velitelské body).

Funguje to tak, že s jedním mariňákem se pohneš třeba za 2AP a s jiným pak za 2CP s tím, že s prvním mariňákem pak stále ještě můžeš dokončit jeho aktivitu a utratit zbývající 2AP.

17.11.2009 09:30:35

mart
jj, to vim, v tom remake to vsak je udelano tak ze to muzes i za normalni AP, ono by to tak klidne mohlo asi byt i na tom stole, ale muselo by byt k tomu dasli pocitadlo kdo uz tahl za kolik bodu, nicmene kontrolovat tohle vsechno by asi neslo za predpokladu ze hrac pouziva presypaci hodiny, nestihl by to.

17.11.2009 11:33:28

Vybíráme z Bazaru

Detective: City of Angels (ENG) ALL-IN Expansions
Detective: City of Angels (ENG) ALL-IN Expansions
Akt. cena: 4400 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas