Space Empires: Close Encounters

xxxxxxxxxo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Space Empires: Close Encounters - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Space Empires: 4X
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Jim Krohn
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Aliens Econ Sheet App

Ahoj,
učím se Python a v něm jsem vytvořil softwarovou produkční tabulku mimozemšťanů pro sólo scénář #4. Aplikace ušetří spoustu času při řešení flowchartu alienů - eviduje CP a řeší nákupy technologií a jednotek.

Chtěl jsem to dát ke stažení i na ZH, ale admini si ji netroufli uložit na ZH server (kvůli falešné pozitivitě antiviru). Jediná možnost stažení je tedy na BGG, veškeré potřebné informace jsou tam. Pokud ji někdy vyzkoušíte, můžete se pak podělit o váš názor, budu rád... Díky!

25.3.2021 12:11:39

Super
Urcite vyskusam. Na Bgg su nejake appky nato. Nieco som skusal,ale naposledy som sa predsa len vratil k peru a papieru ????. Vravis ze aj flowchart? To som zvedavy...

25.3.2021 18:52:45

App
Jo, nějaký borec vytvořil krásnou appku, která to řeší téměř kompletně, ale to mi přišlo jako příliš velká digitalizace. Mám rád papír a tužku při rozvoji své říše, ale řešit flowchart alienů je zdlouhavé a prakticky to nemá být naše práce, ať si to řeší alieni sami:)
Proto jsem aplikaci navrhl jako náhradu za jejich flowchart (scénář bez vítězných bodů), kde se automatizují hody kostkou, evidence CP, vysílání flotil a nákupy technologií a jednotek. Pohyb flotil a bitvy si hráč řeší už sám.

Výsledkem je, že hráč nepřijde o svůj papír a tužku, mimozemskou ekonomickou fázi řeší aplikace a ušetří se moře času.

25.3.2021 20:08:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Vytvoril jsem appku pro veskere Alien Players scenare, kde se pouzivaji Victory Points, tj. vsechny coop scenare proti alienum pro 2 az 4 hrace.

Predchozi appku pro solo AP scenar admini neschvalili a stale zustavaji opatrni, tak tuhle appku pro coop hru se tu ani nebudu pokouset uploadovat - je/bude ke stazeni na BGG (Alien Players Econ Sheet App)

2.6.2021 20:44:49

Az teraz som sa dostal k Tvojej appke a vyzera to super. Este dohram rozohranu hru , co mam klasicky a potom sa vrhnem proti trom AP s Tvojou appkou.

18.10.2021 12:02:35

No ono to až tak super nevypadá, ale důraz je na funkčnosti. Nevýhoda je, že k tomu potřebuješ minimálně notebook. Na android by to asi převést šlo, ale tady končí moje prozkoumaná oblast planety Python:)

19.10.2021 08:47:04

Notebook mam v herni,kde pocuvam pri hrani podcasty,takze no problem… A appku uz mam v nom nainstalovanu. Vyskusam a podelim sa o dojmy .

19.10.2021 16:41:25

Vybíráme z Bazaru

Star wars: unlimited Palpatine + jeho ochranka
Star wars: unlimited Palpatine + jeho ochranka
Akt. cena: 145 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas