Space Crusade - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Stephen Baker
Rok vydání: 1990
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DNA

Dotaz

Zdravim.Je tu prosim někdo kdo by to mohl porovnat se space hulkem? příde mi že by to mohlo být ještě o něco zajímavější ale možná se pletu.díky za odpověď.
1.2.2010 10:42:38

Porovnání
Tak Space Hulk je pro dva, toto je až pro 4 hráče. Mám obě hry, spacehulka jsem však ještě nehrál, zatím hrajeme jen toto a zatím bohatě postačuje k naší zábavě. Právě jsem dopřeložil pravidla a dělam na příručce misí, takže pak tu bude komplet lokalizace do CZ. Spíš si říkám že už to těžo seženeš...

4.2.2010 15:24:19

Porovnání se SpaceHulk
Tak po zahrání Space hulku je space hulk pro mne velkým zklamáním. Space Crusade mi přijde mnohem zajímavější a taktičtější. SpaceHulk jen strašná náhoda.

25.7.2010 15:42:46

DNA

porovnání
Jo.taky mi SC přijde lepší.Space crusade mi navíc příde slušně vyvážený a snad i ty kostky tam padají tak nějak rozumějc .jednotlivé hry zatím vždycky byly fakt napínavé a nerozhodné až do posledních kol.Každopádně Space crusade mě baví o dost víc než SH. Možná je to ale tím že SH prostě neumím hrát a sem na to moc blbej.

25.7.2010 16:02:58

škoda
že už ich nikde nezozenieš :) možno tak niekde na aukcii.
Ak sa mýlim opravte ma

25.7.2010 17:16:42

DNA

koupě
No tak sehnat se dá už jenom na aukcích ale je tam poměrně často a ani ta cena není zas až tak hrozná.průměrně 2000kč i s poštou z anglie.což stál i nový SH.

25.7.2010 19:48:57

beavisCZ
Mam atmosferu a svet Space Hulku a celkove Warhammeru (at fantasy ci sci-fi)moc rad, ale stolni Space hulk byl rovnez i pro me obrovskym zklamanim. Vse absolutne o nahode. Uplne mi to vzalo radost ze hry. Je Space crusade opravdu v tomhle jiny? Dost po nem pokukuji, ale nerad bych zazil stejne zklamani. Znam tu hru z pocitacove verze, ale jak muze byt pocit ze stolni a pocitacove hry odlisny i v pripade, ze jsou pouzity stejne mapy a stejny podklad pravidel, jsem si vyzkousel prave na tom Space Hulku, ktery jsem na pocitaci sveho casu hodne hraval, ale ta stolni verze me zklamala.

25.7.2010 20:04:11

Space Crusade vs Space Hulk
Je to opravdu o něčem jiném. Stále jsem slyšel názory, že space crusade je jen takovej nedodělek space hulku, ale nyní jsem přesvědčen že je tomu právě naopak. Myslím že PC verze Space Hulku, kterou hraji rád dodnes, přesně vystihuje atmosféru deskovky. Moc rádi ji stále hrajeme, samozřejmě prvek náhody tam je tou střelbou, ale myslím že je to mnohem mnohem více o taktice. Rád hraji tento styl her, hrál jsem i podobného Dooma nebo Descenta a Space Hulk ač stará hra se jim fakt vyrovnává kvalitou i zábavou. Nyní jsem nadšený, protože se mi podařilo sehnat za 30 Eur datadisk Dreadnough, takže jak se mi dostane do pařátů tak zas udělám překlad pravidel i misí.

21.8.2010 10:10:49

Oprava
Oprava předešlého příspěvku: pc verze Space Crusade, ne Space Hulku.

21.8.2010 10:11:51

Koupě
Jinak ke koupi, vyprdněte se na předražené aukce. Stačí sledovat stránku hry na boardgamegeek.com a občas se tam najde prodejce v Evropě. Základní hra mne vyšla na 1000,- i s dopravou datáč teď za podobné ceny. A fakt to stojí zato. :)

21.8.2010 10:13:05

beavisCZ
1000 je hodne dobra cena, budu pokukovat teda na BGG, snad se tam neco rozumneho objevi:-)

21.8.2010 12:01:47

Vybíráme z Bazaru

Bloodborne
Bloodborne
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas