Space Cadets: Dice Duel

xxxxxxxxxo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Space Cadets: Dice Duel - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Stronghold Games
Autoři: Geoff Engelstein
Sydney Engelstein
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Preklad SK

Ahojte, vzhľadom ku tomu, že túto hru považujem za nesmierne zábavnú párty záležitosť (na párty to má ale pomerne hĺbku) na možno ešte o niečo vyššej úrovni zábavnosti ako Captain Sonar, ktorý je v naších končinách pomerne populárny, vyzdvihnúť tento naopak nie až tak populárny Space Cadets: Dice Duel -> možno práve kvôli chýbajúcemu prekladu... a tak som sa rozhodol spraviť takú malú osvetu a preklad pravidiel do jazyka mojej rodnej hrude :)

Preklad je spravený, je nutné ho ešte skorigovať a potom nasúkať do grafiky. Myslím že celý tento proces by som mal mať spravený do konca týždňa. Ak sa nájde niekto, kto to bude čítať, či už zo zvedavosti alebo preto že si hru chce kúpiť, dajte mi vedieť ak nájdete prípadne chyby, alebo iné napr. kostrbaté preklady. Najlepšie do súkromnej správy.

Mám v pláne preložiť aj pravidlá a karty ku rozšíreniu Die Fighter, ktorý pridáva do hry celkom zaujímavé varianty. Stresu a zábave z hry zdar :)
15.6.2017 11:03:29

preklad
Preklad pravidiel do SJ nahratý. Do prekladu sú zahrnuté aj vety, ktoré boli súčasťou FAQ resp. vecí, ktoré boli nejasné a boli diskutované na boardgamegeeku. Ak budú otázky ku pravidlám dajte vedieť do súkromnej správy.

Šťastný boj priatelia.

20.6.2017 09:47:13

Vybíráme z Bazaru

Claustrophobia 1643
Claustrophobia 1643
Akt. cena: 3990 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas