Sorcerer: Endbringer

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Sorcerer: Endbringer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Sorcerer
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, karetní hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Wise Wizard Games
Autoři: Peter Scholtz
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

příchod hry

Už někomu dorazil noví Sorcerer? Popřípadě má někdo info kdy lze očekavat, že dorazí.

30.7.2021 00:11:11

Přišel mi email s potvrzením adresy, takže je to na dobré cestě :-)

9.3.2024 09:41:53

Mě dnes také. Trochu mě zaráží, že od britské společnosti. Tak doufám, že to budou rozesílat z EU skladů, nebo si to jinak administrativně vyřeší, aby se nemuselo doplácet DPH (clo se z deskovek myslím neplatí).

11.3.2024 09:16:32

No čo, prišlo to už niekomu?

A čo sa týka Cla, či DPH, tak ak si dobre pamätám vraveli, že to budú posielať z EU skladov. Uvidíme. 

19.3.2024 12:40:56 | Upraveno autorem (porovnej)

poslední update je z 12.3. a pořád to ještě není na řadě a nehýbe se to: EU Fulfilment Update - 12th March - GamesQuest

19.3.2024 16:39:34

update 19. 3. na “Project Data Analysis"
Sorcerer Endbringer | Wise Wizard Games

https://www.gamesquest.co.uk/blogs/gamesquest-blog/eu-fulfilment-update-19th-march

 

19.3.2024 17:34:55 | Upraveno autorem (porovnej)

UK & EU
All product has been in processed, inventoried, pledges packaged, and is ready to ship out! We have approved the orders for GamesQuest and fulfillment is incoming! 

If you have any questions about your order, you can reach out to GamesQuest https://gamesquest.freshdesk.com/support/tickets/new

 

28.3.2024 14:22:25

Už je u niekoho nejaký pohyb? Aby vyše mesiaca analyzovali dáta sa mi zdá podivne

18.4.2024 13:49:03

WWG: A ne že jim to pošlete hned. Ještě by si mohli stěžovat, že jsme je doteď dost nevytrolili. Úplně by nám to zničilo reputaci.

Gamequest: A co kdybychom to pověsili do systému, aby se to tvářilo že na tom děláme a budeme čekat dokud se nevytočí k nepříčetnosti.

WWG: Jasně. To je super nápad. My ten update klasicky taky pozdržíme. Dobrá práce.

V chatu tvrdí, že jeto gamequestu a nemají na to vliv. 

Trying to play my first round, and I'm missing a bunch of the listed oversized cards. In setup, it referenced to choose 1 of 4 Horseman cards. I have 0 of them. Just broke the seal ok the pack today. How do I get these...? Who do I reach out to for missing pieces?

Looks like the rulebook is out of synch with the printed types on the oversized cards. I see there’s one, maybe more, minions with “horseman” as the subtype so it was likely a late name change that didn’t propagate to the rulebook. Alternatively, it could be they standardized the subtype on archetype and scenario in case of future products (ie. archetypes and scenarios have to be used from the same set)

18.4.2024 13:58:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Začínám chytat křeče do břicha a není to smíchy. :/
Mi "teď" dorazila 7. Citadela (#7th Citadel, The), tak mě to jako moc netankuje. Nějaké čekání. Jenže to začíná být fuckticky k uzoufání… No, nepotřeboval jsem to připomenout zrovna tímto způsobem. :)

18.4.2024 16:34:58

Naopak, tohle je nejlepší způsob jak si to připomenout, tuplem když chystají novou kampaň. Sorry Peter. :)))

18.4.2024 17:02:28

Tak si to tu asi někdo přečetl a řekl si, že už jsme vytrollení dosti od kosti a žačali na tom makat:
https://www.gamesquest.co.uk/blogs/gamesquest-blog/eu-fulfilment-update-18th-april-1

Fulfilment Underway
Sorcerer Endbringer Wise Wizard Games 

18.4.2024 22:40:13

Final Admin Checks

https://www.gamesquest.co.uk/blogs/gamesquest-blog/eu-fulfilment-update-23rd-april 

24.4.2024 11:00:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Posted by Robert Dougherty

EU
Fulfillment has been started. The project was in data analysis for quite some time, and during that time our team was recently made aware that GamesQuest needed to stock transfer some items from their UK Warehouse to the EU. This has been approved and initiated. We've instructed GamesQuest to begin fulfillment on the pledges that are not affected by this transfer, and continue with the rest after they finish the inventory transfer.

25.4.2024 09:30:49

Aha, takže nejprve připraveno k odeslání, pak analýza dat, a dle chatu, je to věc gamequestu nemáme na to vliv, ve skutečnosti znamenalo: gamequest by to z toho EU hubu moc rád odeslal, ale chybějí mu u některých pledgí rozšíření, protože lodí doputovaly jinam než měly, takže s tím rozesláním musejí počkat do doby než zjistíme, kde vlastně vůbec jsou a jak to vyřešíme.

Hlavně, že se to našlo. Radostí jsem udělal jednočlennou mexickou vlnu. 

25.4.2024 09:46:09

Hmmm, cize ti co mame kopec addonov, tak je velka sanca, ze si este par dlhych tyzdnov pockame. Nekonecny pribeh pokracuje… Ale nevadi, Endbringer verim stoji za to nekonecno…

25.4.2024 12:38:32

https://www.gamesquest.co.uk/blogs/gamesquest-blog/eu-fulfilment-update-2nd-may 

Final Admin Checks. 

Ďalšia aktualizacia a stále nič nové

7.5.2024 16:33:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Art projekt - zachraňte umění
Art projekt - zachraňte umění
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas