Sorcerer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: (Print & Play)
Wise Wizard Games
Autoři: Peter Scholtz
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS 2.0

První zmínka o novém KS:
https://www.sorcerergame.com/endbringer/

Těšíte se:-)?





"I want to play a game." Jigsaw
3.11.2019 06:08:45

Kdy?

Ale kdeze roky, skor tyzdne. Rob len dostal tolko materialu na spracovanie, ze to az nebolo pekne :-)

12.3.2020 23:23:53

Kdy?
Jasně - ale to je spuštění KS. K tomu výroba opět alespoň půl roku, spíše rok, pak logistika.

A ruku na srdce - White Wizard mají velmi vážné problémy jak s komunikací a marketingem tak s dodržováním termínů.

S tím druhým u KS víceméně počítám (kór teď kvůli COVID-19), ale abych se o odkladech dovídal až ze zapadlého komentáře zveřejněného dávno po nejzazším oznámeném termínu, to mi přijde hodně divné - kór pokud má WW vytvořen pro Sorcerer 2 FB skupiny, discord a mailing list/newsletter.

Chápu ale, že pláču na špatném hrobě...

13.3.2020 13:48:12

KS
Nějaká aktualizace harmonogramu spuštění KS 2.0?

4.5.2020 10:42:14

...
Rad bych take info prosim...

..Deskovky Teplice..

4.5.2020 11:08:23

Vydani
Tak prej cerven... ale presny datum nikde... moc hajp neumi :D tak uvidime co z nich vyleze, doufam ze to bude stat aspon za to :p



"I want to play a game." Jigsaw

23.5.2020 20:30:44

Datum
23.!

https://mailchi.mp/whitewizardgames/june2020communitynewsletter





"I want to play a game." Jigsaw

6.6.2020 09:19:40

Re: datum
Jupí!:)

Momentálně se ale nemůžu dočkat, až mi přijde z kampaně k Epicu zbytek karet k současnému Sorcererovi.

6.6.2020 11:31:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Posun KS
WWG posouvají spuštění Sorcerer - Endbringer na 30. června.

22.6.2020 18:43:04

...
Na to že měli termín už v listopadu, tak mě posun nepřekvapuje :D Ale ok, třeba to bude dobrý :p






"I want to play a game." Jigsaw

22.6.2020 18:53:44

Obsah KS
V dalším e-mailu mi přišlo ještě další info :-)

The rampage of the Sorcerers over the mortal realm has triggered the end times. The Horsemen of the Apocalypse ride! You must stop them and their armies before they destroy all that you have conquered! Team up with your fellow evil sorcerers to battle a horde of evil beings and save the world. Select your Sorcerer decks: Character (your Sorcerer), which Lineage (type of magic), and Domain (where you trained and gathered your evil minions), and prepare for an epic battle!

This Kickstarter features:

1/Endbringer Solo/Coop Expansion
2/ Two new Character Packs, Lineage Packs and Domain Packs!
3/ Access to all WWG Kickstarter Exclusive content from past Kickstarters!

Zítra pak na svém streamu mají mít nějaké další info a detaily, v 11 hodin EST.

22.6.2020 19:03:28

Připomínka
Začátek kampaně by měl být dnes v 17 h našeho času! (Potvrzeno mailem od WWG včera večer.)

Přidávám ještě odkaz na stream z minulého týdne, kde je lehce naznačeno, jaký Endbringer bude:
https://www.youtube.com/watch?v=rt1c0tTNlbU

30.6.2020 08:44:15

KS
Hrozně mi štve, že jsem hru ještě ani nedržel v ruce :-) ale moje zkušenosti s karetkami tohoto typu jsou takové...že chcete pro hru prostě vše, protože jakmile je karetka dobrá, tak se hraje a když se hraje, tak chcete furt nové a nové věci k objevování :D a tady se zdá, že je hodně dobrá....navíc to vlastně není deckbuilding, který už mě spíše odrazuje od moderních karetních her.

Není tedy psychošílenství vzít ALL-IN (Sorcerer+Enbringer)? Co na to lidi z KS 1.0 co mají dost nahráno?

30.6.2020 08:56:08 | Upraveno autorem (porovnej)

vitac
no nevím...ale podle emailu od White Whizard Games, co jsem dnes dostal je start 30.6. v 10 am EST

https://www.worldtimebuddy.com/est-to-czech-republic-prague

což je 4pm Prague...tedy 16:00 dnes!

30.6.2020 08:59:33

Zkušenosti
No moc lidí jsem nepotkal co by to hrálo... každýmu se to líbí, ale o hře samotné nikdo nic. Hraje to vůbec někdo? :D

Ale jak píšeš, když to bude dobrý, tak všechno nebo nic, klasika :D





"I want to play a game." Jigsaw

30.6.2020 09:09:21

Korenar/Bolek
Jdu do toho "all in". Tedy bez obalů, které mám rád průhledné, ale jinak určitě všechna rozšíření :) Základ už mám a jsem rád, že mám komplet.

S tím časem jsem trochu na vážkách je to EST = eastern standard time, tj. UTC -5. Ale platný je teď EDT (Easterna Daylight Time / UTC -4). U nás aktuálně platí CEST (central european summer time), UTC +2. Rozdíl EST -> CEST je 7 h => 10 am EST = 17 CEST! Ale "internety" opravují EST na EDT, vychází z něj a výsledek je 16!
Takže mám budíka na 16, ale může to být i 17, záleží, kde je chyba... Taky můžou používat jednotný UTC, nebo třeba Swatch time ;)

Hrál jsem to několikrát a fakt skvělý úspěch. Jak u mě, tak u spolu/proti hráčů. Hráli jsem klasický duel, týmovou hru ve 4 i bitku 3. Moc se mi to líbí už tak jak to je.

30.6.2020 09:10:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Čas
Jak píše peca007, převodníky na Internetu mění EST na EDT, takže já věřím nástrojům z coreutils...:)

$ date -d '2020-06-30 10:00 EST'
Út 30. června 2020, 17:00:00 CEST

I když je pravda, že ten stream byl v 11 am EST a pokud se dobře pamatuju, začínal v 17 h CEST... Takže i těch 16 h to může lehce být. (V tom případě je to ale chyba na straně WWG, mají mít v mailech EDT...) Upozornění z KS to jistí:)

30.6.2020 09:45:42 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Tak myslím, že ALL-IN je jistotka :-) mám s tím jen jeden velký problém.....grafika těch booster packů je tak krásná, že snad nevyhodím ani ty obaly :D

30.6.2020 09:59:11

Korenar
Tak s tou grafikou máš pravdu, když jsem to kdysi odblaňoval, tak jsem ty obaly vyhazoval s těžkým srdcem, protože i když to je k ničemu a překáží to, jsou fakt krásné. Co se samotné hry týče, je poměrně náchylná na AP a jedna partie psychicky vyčerpá natolik, že hrát hned druhou už jsem nechtěl buď já, nebo soupeř. Přesto ale chci mít komplet, protože hra je to dobrá, pěkná a chci vyzkoušet co-op.

30.6.2020 10:13:19

...
Nice, díky za postřehy. Mě zaujala primárně ta grafika, protože jinak hrajeme v okolí jen deskovky a všechny karetky nahradil Magic, kterej ted v Brně pěkně jede. Takže uvidím jaký to bude v porovnání s ním, ale případně to nechám jak sběratelskou věc, protože jak píšeš, i obaly se počítají :p





"I want to play a game." Jigsaw

30.6.2020 10:48:00

16:00
Ahojte.
Tak dnes nam to o 16:00 zacina. Drzte mi prosim palce, dufam, ze sa nam to podari. Inak, sice wwg ohlasilo, ze do hry tento ks prida 2 characters, 2 domains a 2 lineages, na stretchgoals mame dalsich 9 setov (boostrov). Cize tento ks je vo vysledku (spolu s obsahom endbringer coop solo setu) este vacsi ako predosli ks.

Vo videjku KS bude ako gameplay endbringera, pracuju na nom Quackapole a Robert tak aj popis vsetkych setov.

Drzte palce, prosim sharujte, podporujte a najma, ak mate moznost hrat... tak hrajte.

30.6.2020 10:54:25

Sorcerer
Peter, ty si stejně hustej týpek, že nám tu klidně řekneš, co je připraveno za SG :-) je to boží! Já do toho jdu naplno :-)

30.6.2020 11:13:33

....
Na tuto kampan se moc těším. Drzim tedy palce nam i tobe,
at se vse odemkne.

..Deskovky Teplice..

30.6.2020 12:26:44

Už jedééé!
Jsem 7. kdo přihodil :)

30.6.2020 16:02:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Odkaz na kampaň
https://www.kickstarter.com/projects/1172937197/sorcerer-endbringer?ref=ksr_email_user_watched_project_launched

Tak doufám, že se těch 9 decků jako SG, co Peter zmiňoval, opravdu otevře :-)

30.6.2020 16:04:37

No. 1
Povedlo se mi být hrdý backer num 1 :)

Ten limitovaný ALL-IN s tím zasláním všeho z 1.kampaně hned bude mít tak dvojitý poštovný, což?

30.6.2020 16:10:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Aeon Trespass: Odyssey
Aeon Trespass: Odyssey
Akt. cena: 250 €
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas