Sorcerer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: (Print & Play)
Wise Wizard Games
Autoři: Peter Scholtz
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Enbringer kampan

Ahojte, zalozil som toto diskusne tema za ucelom kontaktu s vami. Cize sa nemusite brodit tonou otazok a odpovedi na stranke kampane a rovno prist hladat odpovede tu.

Kazdy vecer pocas kampane a vo vacsine casu aj v priebehu dna sa budem snazit diskutovat a odpovedat na vase otazky a pripomienky.
30.6.2020 11:02:07

Lore = duša hry
Na Sorcovi sa mi páčia detaily ako lore texty na stenách krabice. Pekný art na plastovom oddeľovači je fajn no v krabici z neho vidíte len vrch. Ak by však boli na oddeľovačoch lore texty bola by to super vec.
Už vidím ako si nováčik vyberá deck. Zaujme ho obrázok no parádny lore text ho pohltí a navodí atmosféru. A ide sa hrať!

Ak budu oddeľovače pekne plastove len s obrázkom tak ignorujem. Ak tam však bude aj lore text - doraz beriem! :)

Vlado "Kasi" z KE

podporujem
* HRAD HIER *

6.7.2020 22:59:05

13 setů karet?
Doposlouchal jsem rozhovor z Joubcastu a zaujala mě informace že jsi Robertovi poslal 13 setů nových karet. V kampani se zatím objevilo 7-8 setů.
Je v plánu pak pustiti zbytek setů jako addony nebo pak volně do retailu?

PS: Ta hra je moje TOP kompetetivní karetka !!!

7.7.2020 14:14:46

Lumirius
Pokud dobře počítám, tak zatím bylo odkryto 6 setů v základu /2+2+2/, k tomu jsou 2 ve SG - jeden hrdina otevřen, jedna domain, kde reálně dneska bude chybět poslední postupný SG.

Počítal bych, že bud domain, nebo spíš hrdina bude jako social SG - Peter, netušíš, bude? ;-).

Takže minimum bude 9 setů, reálně jich bude víc. Osobně si myslím, že se minimálně 2, s hodně velkým štěstím 3 ještě odemknou..
Bude dle mého záležet i na tom, jestli do SG půjdou i nějací bossové či herní desky /jako byl minule Úl/.

7.7.2020 18:47:07

Fleder
Pokud by dávali social SG tak už by dávno byl aktivovaný podle mě.
Hive byl navíc kvůli Battle royale modu pro 4 hráče.
Jako je mi vcelku jedno jak se ke mě ty další packy dostanou, ale chci je :-)

7.7.2020 18:52:31

SG
Peter psal, že pro SG má připravených asi 8 balíků...nekde to tu je v diskuzi. Budou i Social SG.

A podle vývoje čekám, že některé půjdou jako Add-on :-)

7.7.2020 19:57:31

Endbringer
Mna ozaj zaujíma či bude SG na nejaké bonusy pre novú expanziu. Mať nové balíky je fajn. No isto by sa potešili hlavne coop hráči ak by SG obohatil obsah expanzie. Napr event karty alebo nejake "upgrady" ktorými by sa dala zvýšiť obtiažnosť. Napr defense tokeny na symetry karty.

Vlado "Kasi" z KE

podporujem
* HRAD HIER *

7.7.2020 20:48:09

Korenar
No já bych se zbylými (neotevřenými) boostery jako addonem nepočítal.
To by pak all-in, kde mají být všechny herní komponenty kapku postrádal smysl.
Jakože bys měl all-in allinu? :-)

7.7.2020 21:32:32

Stretchgoals

Bavil som sa s Robertom ohladne toho materialu ktory sa neodomkne, aj ked som optimista a verim, ze po vyplatach a pred koncom chyti kampan 3ti dych. Ako addon to nedame, znevazili by sme tym All in pledge userov ktory si to uz backli.

Ak sa nieco neodomkne tak to bude bud dalsi KS alebo rovno do retailu.

8.7.2020 12:24:18

Vše v jedné krabici?
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli se vše vleze do jedné krabice?

8.7.2020 16:07:02

Chymster
Pokud nevyhodíš insert z původní krabice, tak určitě ne.

8.7.2020 16:48:26

All-IN
Ještě jsem nezažil, že by ALL-IN byl skutečně ALL-IN :D vždy se najdě nekolik add-onů které prostě taky chceš :D

8.7.2020 16:58:51

Cestina
Bude nekdo ofiko prekladat pravidla k Endbringer nebo to bude zase na komunite?





"I want to play a game." Jigsaw

9.7.2020 03:59:03

Bolek
O několik příspěvků dříve v 1.7.2020 14:22:26 Peter píše "Cestina - V tejto teme uz som stratil akekolvek nadeje."

:)

Ale o komunitní překlad bych se nebál a případné nejasnosti, myslím si, Peter vyjasní. Takže minimálně pravidla budou. Karty asi také. Akorát u karet bych radši nějaký "indexovaný" seznam, nebo celé spodní půlky karet, aby to šlo zasunout do obalů ke kartě - lepit to určitě ne-e.

9.7.2020 07:19:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Sorcerer
Kolik se musi vybrat aby se vse odemklo je asi tajny co?
Rozestupy SG jsou docela velke a pokud to nenakopne nejaky add-on, tak pochybuju ze se to nejak vice rozjede. Pak uz jen poslednich 48 hodin ukaze.

..Deskovky Teplice..

9.7.2020 10:12:57 | Upraveno autorem (porovnej)

All
Peter spomínal, že obsah je vytvorený na 2M kampaň. Takže je ešte kam sa posúvať.

9.7.2020 10:30:49 | Upraveno autorem (porovnej)

čeština
Pro mě je tohle zabitý bez češtiny. Je to škoda, ale co už, když se k tomu nikdo nemá...
Když může Liška dělat KS verze her, RONE se zaplatilo česky, Euthia všem vyrazila dech, GH a Nemesis se prodávají po tísícovkách, tak si myslím, že tohle by se taky neztratilo.

9.7.2020 10:34:36

Preklad
Me staci pravidla o kartach iluze nemam :/

Mimochodem nechapu proc to firmy v zakladu neprekladaji (zejmena kdyz jsou zainteresovani cz/sk lidi), par veci jsem uz nechal origo prekladat a zadna raketa to nebyla... zejmana kdyz vyberou na hru miliony.





"I want to play a game." Jigsaw

9.7.2020 11:36:07

Překlad
Lokalizace pravidel problém není, problém je lokalizace karet, potažmo žetonů (zde tedy jenom karet).

Mně osobně AJ nevadí, za těch 30 let jsem se zvládl ji naučit použitelně. Děti na tom více méně motivuji k naučení se AJ, jako že vidí, k čemu je to dobré :)

9.7.2020 11:42:45

Překlad
No na původního Sorcerera překlad přímo v grafice pravidel je přímo tady na ZH.
A troufnu si tvrdit, že i to rozšíření nějaká dobrá duše přeloží...tady bych se nečeských pravidel opravdu nebál.

9.7.2020 11:50:25

Cz

Mám backnuto i rozšíření, takže je dost pravděpodobné, že překlad udělám, resp. Kdyby už byla pravidla k dispozici, tak už na nich možná dělám :-)

9.7.2020 13:51:09

Přibyly oddělovače
Za 20 doláčů je možné objednat přepážky mezi karty! :)

10.7.2020 07:34:25

Oddělovače
Koupit 2 lineage balíky nebo oddělovače na karty? Hmmm toť otázka.

10.7.2020 08:38:17

Lumirius
Pokud si musíš vybrat, tak rozhodně lineage..

10.7.2020 08:58:33

Oddělovače
Lumirius - určitě dva lineage balíky. Pro mě oddělovače nejsou zásadní, vystačím s těma třema základníma. Ale je fakt, že mám jen balíky z retailu... Je možný, že s víc balíkama budou praktický, ne-li skoro nutný. Jen mě mrzí, že z jejich druhé strany bude "kopie" skill karty, já bych tam raději lore text, jak tu psal Peter... Ještě koupi zvážím.

10.7.2020 10:37:53

Poštovné
Jak je to s poštovným? Myslím v tom smyslu, že jestli můžu rovnou při pledge přihodit něco navíc na poštovné (a pomoct tak s odemykáním SG), nebo se řeší pak v PM úplně zvlášť a prostředky z pledge na ně nejdou použít? Abych věděl, kdybych navyšoval...:)

10.7.2020 10:45:57

Vybíráme z Bazaru

Resident evil 2 + expanze
Resident evil 2 + expanze
Akt. cena: 2899 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas