Soluna - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 10 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: logická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Hras
Steffen-Spiele
Autoři: Bruno Faidutti
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je...

Minimalistické abstraktní hry miluju. Líbí se mi zpracování této hry - minimalistické (pár žetonů, pár symbolů, dvě pravidla, a to je všechno, přátelé…). Po pár hrách nevím… Dá se to domyslet těch x tahů dopředu? Mně to zatím mozek nebere, ale baví mě to! Koukám na bgg, tam to kdosi hodnotí jako bezcenný odpad, zde na ZH má hra mnohem lepší hodnocení. Hrajete někdo? Jak to vidíte? Je to výzva, zdá se… Nebo se to zas až tak nedá ovlivnit? (Stává se nám často, že cca 3 tahy před koncem je rozhonuto.)

13.11.2021 11:54:48

za mě taková abstraktní jednohubka, přemýšlí se až cca 5 či 6 tahů před koncem a ano někdy je to 2 či 3 tahy před rozhodnuto… přemýšlením od prvního tahu by vznikla nekonečná analytická paralýza

Ivo
 

13.11.2021 12:44:21

„Abstraktní jednohubka“ je trefný popis. Párkrát to člověka baví a pak to zas odloží. A zase po nějaké době na deset minut nebo čtvrthodinku vytáhne. Odpadem bych Solunu opravdu nenazval.

13.11.2021 17:43:13

No ono jde o to že to bylo vytvořený jako malá hezká “abstraktní jednohubka” a tu funkci to myslím zcela splňuje. Používal jsem to na cestách s dcerkou když ještě byla ve školce jako vstupní hru do čistých abstraktek. Zároveň jako skvělý malý dárek když jdu někam na návštěvu. Původně byla s pytlíkem a to se vešlo do kapsy u košile. Nic extra hlubšího bych za tím nehledal ..

 

 

13.11.2021 19:16:22

Vybíráme z Bazaru

Kmotr Impérium Corleonů CZ
Kmotr Impérium Corleonů CZ
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas