Snow Tails - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost, Sport
Herní kategorie: desková hra, závodní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Asmodée Editions
Fragor Games
Autoři: Fraser Lamont
Gordon Lamont
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Mush! Mush! - Snow Tails 2

Fragor přišel s "novinkou" pro letošní (2013) Essen. Novinka je v uvozovkách, protože se jedná o předělávku jejich starší hry s názvem Snow Tails. Jde o závodní hru, ve které závodíte se psím spřežením. O novince zatím není mnoho informací. Hlavní rozdíly by měly být v počtu hráčů (až 8 oproti původním 5-ti), ve velké (84x56 cm) herní desce a dále ve vylepšených komponentech - modely budov a stromů a modifikovaných (zjednodušených?) pravidlech.

http://boardgamegeek...d-update/page/1

Zde najdete zatím jedinou fotku ze hry a to navíc pouze prototypu. Reakce jsou dosti vlažné, především od hráčů vlastnících původní verzi. Já jsem původní hru nehrál, takže nemůžu soudit, ale to téma se mi velice líbí. A vzhledem k tomu, že přítelkyně už 15 let vlastní nádhernou fenku husky, myslím, že jí se bude líbit taky.

Jelikož se jedná o Fragor, počet kopií hry bude velmi omezen a předpokládám, že u nás nebude sehnatelná vůbec a jinde jen velmi obtížně za drahý peníz. Momentálně zbývá ještě něco kolem 200 volných kopií pro předobjednávku do Essenu za 50 euro.

Zde je návod na předobjednání:

To preorder at a price of €50, write to fragorpreorder@yahoo.co.uk and in the subject line include "Essen" or the country to be shipped to along with the number of copies, e.g., US 2 copies or Essen 3 copies.

Já se do Essenu nechystám, proto se ptám je tu někdo kdo se chystá a měl by o hru zájem? Rád bych se přidal k předobjednávce.
27.9.2013 21:30:37

Původní ST vlastním,
hru mám opravdu ráda a osobně bych do této druhé edice nešla, protože ji hrajeme většinou ve dvou a už teď, kdy je dělaná pro max. 5 jsou ti dva hráči na hraně, takže pokud přidají ještě nějakou tu dráhu a bude hratelná do 8 hráčů, tak myslím, že ve dvou by to bylo dost o ničem. Mimo to je to taková klasická závodní hra s pěkně vymyšleným systémem ovládání psů pomocí karet a fakt nemám pocit, že potřebuje nějak zvlášť vylepšovat či přidávat stromy či domy /které si tam můžu jakkoliv přidat či odebrat sama/ :-D

28.9.2013 09:01:47

ta"jemná"
No ono mi ani tak nejde o vylepšení hry jako spíš o to, že původní hru horko těžko seženu. Já bych to rád měl jako hezkou jednoduchou rodinnou hru, takže vyšší počet hráčů mi taky nevadí. Her, které můžu hrát ve dvou mám víc než dost.

28.9.2013 10:49:53

Tak v tom případě
je tato edice dobrej kauf! :-D

28.9.2013 11:10:57

Vybíráme z Bazaru

Etherfields - KS stretch goals- Harpy and She Wolf
Etherfields - KS stretch goals- Harpy and She Wolf
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas