Shogun: Tenno's Court

xxxxxxxooo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Shogun: Tenno's Court - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Shogun
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Queen Games
Autoři: Dirk Henn
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kdy bude?

Na stránkách výrobce je ještě pořád August 2010, ale mám takovej pocit, že to asi nestihli... Myslíte, že bude?
23.1.2011 11:51:30

Cena rozsireni
Tak cena tohohle rozsireni je naprosto mimo. Vychazelo by to kolem litru, coz za tech par karet a dva boardy povazuju za hodne spatnej vtip, bo by to vylo draz, nez zaklad, kde je spousta materialu. V Americe je doporucena cena 50 dolcu a lidi nad tim taky krouti hlavou...

11.3.2011 21:03:14

cena
Hm, to je teda síla...připojuji se k těm nevěřícně kroutícím...

11.3.2011 21:09:09

Cena
Neuvěřitelné... Jen pro ilustraci, obsah balení:
http://cf.geekdo-images.com/images/pic759546_md.jpg
Za tohle bych někoho z Queen Games sešvihal gumovým šlauchem...

20.3.2011 02:14:57

zlodějina
Tak Shogun: Tenno's Court už je v prodeji. Cena je bohužel tak vysoká, jak se čekalo, něco kolem 40$. U nás už je v nabídce na www.svet-deskovych-her.cz za 1050 Kč, tedy o 51 Kč dráž než základní hra. Podle reakcí na BGG je těch několik fanoušků, kteří si rozšíření koupili, přinejmenším roztrpčeno. Obsahem je totiž pouze deska znázorňující císařský dvůr, přídavná hráčská deska pro každého hráče, 35 paňáců (7 na hráče), 21 karet přízně (favor cards), 15 karet pro nasazování vyslanců z bitevní věžě (pokud jsem to správně pochopil) a jako "bonus" (který pravděpodobně zvednul cenu rozšíření) reprint karet ze základní hry, snad pouze s pozměněným designem rubové strany. Jelikož je to rozšíření, počet komponentů mi přijde relativně adekvátní, ale cenu pánové a dámy z Queen Games dost přestřelili. Kdyby se cena pohybovala do 20$, nejpíš bych si to i koupil, protože mě Shogun baví a jsem docela zvědav, jestli rozšíření přinese do hry nějaké výraznější oživení. Ale když se cena rozšíření vyrovná ceně základní hry, něco je špatně.

EDIT: Ve svém rozčilení jsem nějak přehlédl Eyronům příspěvek, takže tu lamentuji v postatě nad tím samým. Pardón.

22.3.2011 14:04:07 | Upraveno autorem (porovnej)

fiko
Vsak se rozciluj, to je jedine spravne, mi to prijde uplne mimo... My jsme se rozhodli, ze to za danych podminek holt ani nezaradime do nabidky...:(

22.3.2011 14:34:00

aneken
Za stávající cenu by si to mohl koupit snad jen člověk, který neví co s penězi. Dle mého názoru si Queen Games dost podkopali svou pozici solidní firmy s relativně fungujícím a vstřícným zákaznickým servisem. Tohle prostě nemůžou myslet vážně a podle reakcí na BGG si znechutili dost hráčů. Budu jenom doufat, že se časem dočkáme zlevnění rozšíření, až si u QG spočítají, že nemají tak velké zisky, jak předpokládali. Tohle rozšíření totiž přímo vybízí k tomu, aby si ho člověk vyrobil doma, než utrácel takový balík paněz.

22.3.2011 14:51:51 | Upraveno autorem (porovnej)

re
Jak píše fiko, tenhle "podraz" si vyloženě říká o homemade verzi

22.3.2011 16:37:51

Fukušima
A není to třeba cena s nějakým příspěvkem na Tsunami? to by byla asi jedniná možnost jak bych jim byl ochoten dat takový prachy za to.

23.3.2011 00:03:57

:D
myslíš něco jako Adoptuj si svou jadernou elektrárnu?

23.3.2011 21:21:52

aha
jestli je tam příspěvek na japonsko tak bych do toho šel

24.3.2011 10:25:50

re
To není vůbec špatný nápad, zeptat se na to Queen Gmaes mailem ;-)

24.3.2011 11:03:55

Queen Games
Poslat jim mail klidně můžeš. Kontakty mají na uvedené stránkách. Nevím jaké zkušenosti mají ostatní, ale mě ale většinou ignorují nebo v lepším případě odpoví za měsíc :-(.
Jinak ale souhlasím, že cena je prostě nehorázná. Koukal jsem se na video, co rozšíření do hry přidává a fakt toho moc není.

24.3.2011 14:35:04

Homeverze
Hrajeme teď s lidma tuhle hru a chtěli by jsme rozšíření, ale dát 1050 Kč za 12 karticek a 6 hracích destiček se mi fakt nechce... to je zlodějina...Kdyby to bylo za 500 tak možná, ale tohle se mi nechce dávat už z principu, abych takovýhle vydírání Qeen games podporoval... Nepokusí se někdo udělat home verzi? Díky ...

5.5.2012 16:12:06

homeverze
Taky bych se pridal...

5.5.2012 16:26:12

ja vam fakt nevim
bud je tech rozsireni nejak vic. nebo jsem uz z tech her uplne vypatlany. nebo co ja vim.... kazdopadne mi to vychazi zhruba na 400
http://store.boardgamegeek.com/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=309&category_id=12

5.5.2012 16:45:36 | Upraveno autorem (porovnej)

ndru
To by byla pěkná cena... Nevíš ještě kolik by mohlo stát poštovný? Nechce se mi tam teď přihlašovat.. Díky

5.5.2012 16:53:09

to Nezbitch
ono by to melo byt jiz vcetne postovneho

5.5.2012 19:00:29

to ndru
Není to včetně poštovného, bohužel, páč jsem to hodil do košíku a poštovné do ČR mi to hodilo dalších $33.37, takže celková cena $53.37!!!!

5.5.2012 19:29:07

to Savager
chmchmchm. nejaka zrada. se nekde tusovali, ze maji veci vcetne posty /e;

5.5.2012 19:40:21

Homeverze
A jsme zase na začátku .. :).. má to někdo a byl by ochotnej dát nějaký pořádný fotky? Nebo se o něco pokusil a podělil se s ostatníma? Litra za to fakt nedám ... Díky moc ...

5.5.2012 22:59:33

Konečně
Tak sem konečně sehnal alespoň něco. Kámoš koupil Wallensteina a má k tomu i rozšíření, který je úplně to samý jako rozšíření na shoguna. Už mám fotky a příští tejden si vyrobim vlastní verzi, aby se to dalo hrát se shogunem. Všechno bude v pohodě, až na to, že jsou tam 3 nový akce a k tomu 3 kartičky na zakrejvání nepoužitých akcí jako slouži truhličky. Tažke ty budu muset vyrobit ve fotoshopu protože vršek kartiček je jinej u shoguna a wallensteina a já pořebuju aby byl totožnej se shogunem. Tak uvidíme jak se s tím poperu. Budu to muset každopádně tisknout na nějakej speciál papír jako má shogun, takže v nějaký profi tiskárně. Dám pak info. Zduř

3.9.2012 13:26:41

Vybíráme z Bazaru

Goblini s.r.o. - nesehnatelní, jako noví!
Goblini s.r.o. - nesehnatelní, jako noví!
Akt. cena: 399 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas