Scythe - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Alan Stone
Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Scythe na PC - Iron Harvest

Scythe se dostane i na PC pod názvem Iron Harvest
https://www.kickstarter.com/projects/kingartgames/iron-harvest?ref=nav_search&result=project&term=iron%20harvest
15.3.2018 21:41:32

PC
Scythe sa dostane na PC ako Scythe :)
http://store.steampowered.com/app/718560/Scythe_Digital_Edition/

15.3.2018 22:09:52

Scythe vs Iron Harvest
Nejen, ze se zbytecne vytvorilo nove vlakno o Iron Harvest, ale jeste uplne mystifikuje. Scythe je deskovka ze sveta 1920+, zatimco Iron Harvest je PC strategie ala Company of Heroes ze stejneho alternativniho sveta. Napred si prosim over fakta, nez neco zacnes sirit. Diky

16.3.2018 13:45:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Zbytečné
Myslím, že naprosto zbytečně úplně útočně. Vlakna jsem si nevšiml, bylo zapadlé. Pro mě je Iron Harvest prostě přenesený Scythe. Stejný svět, stejné postavy, tvůrce, dokonce obrázky jsou naprosto identické se Scythem. Chtěl jsem informovat lidi, že bude existovat něco na PC. Protože deskovka Iron Harvest asi neexistuje.

Poslední dobou je více a více lidí, kteří za každou drobnou chybku začnou útočit. Např. tedy toto vlákno, že Iron Harvest není Scythe.

Nemyslel jsem to zle, chtěl jsem přinést informaci, ale zjevně jsem způsobil některým kolaps.

Poprosím tedy příslušné administrátory o odstranění tohoto vlákna. Je zavádějící.

16.3.2018 14:13:41 | Upraveno autorem (porovnej)

D.A.M.
Ja bych to z jednoho podrazdeneho prispevku nehrotil. Pro me to je novinka a diky za ni.

18.3.2018 22:50:59

Cena
Uz je to par let, co jsem na KS prispel na nejakou PC hru, takze si nejsem jisty - dnes je normalni, ze autori chteji na KS plnou cenu? Nebo digitalni edice za $45 je s nejakou slevou? Prijde mi to dost prestrelene. Obzvlast, kdyz jsem checknul sve stare backy a zjistil, ze Wasteland II me vysel na $15. U deskovek bych to jeste pochopil, kdyz neni sleva, je alespon hafo stretchgoalu a exclusive materialu. A tady? Za milion vybranych babek dostaneme multiplayer - YAY!

Mozna je svet jinde, ale tohle podle me neni crowdfunding, ale spis takovy trochu (ale opravdu jen trochu) lepsi predprodej.

19.3.2018 09:53:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mini Rogue + všechna rozšíření
Mini Rogue + všechna rozšíření
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas