Schildi Schildkröte

xxxxxxxooo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Schildi Schildkröte - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 4 let
Herní doba: 5 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, závodní, dětská hra
Čeština: není
Vydavatelé: HABA
Autoři: Ronald Hofstätter
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rbx
rbx - avatar

vyborna detska hra

Syn dorostl do veku, ze uz si to muzeme zahrat a svete div se, odesel jsem porazen :-) Hra obsahuje nekolik variant a nejzabavnejsi mi zatim prisla varianta "dojezdu na cil" a fotbal. U dojezdu se vylosuje zviratko a kdo k nemu dojede nejbliz, tak ho ziska. Vitezi drzitel nejvice zviratek. Fotbal je prostinky, ale zabavny. Vzdy je jeden obrance a druhy utoci. Utocnik si hodi kostkou a to mu urci, kolik ma pokusu na dopraveni micku do branky. Obrance si nastavi svou zelvicku a ceka. Pouze pokud je trefen micem, nebo utocnikem, tak si muze zelvicku prenastavit do jine pozice. Hraje se na druhe strane herniho planu, kde je fotbalove hriste a ackoliv jsem si veril, prohral jsem s tchyni 2:3 a s tchanem 0:3. Synek sel totiz spat a nam to zustalo na stole, takze... se dohravalo :-)
2.3.2010 11:17:23

Pěkné
Tohle vypadá opravdu moc pěkně. I ten zajímavý komentář k fotkám :)
Škoda, že jsem o takových hrách nevěděl, když ti moji teenageři byli ještě malí....nebo že bych to ještě dohnal a pouvažoval o rozšíření svého rodinného klubu o nového člena?

11.3.2010 06:44:43

rbx

Hammer
Ona ma HABA vůbec skvěle hry pro děti. A valná většina je na rozvíjení dítěte, vetsinou jeho motoriky. Ještě se mi líbilo závodění lodiček mezi ostrovy, kde mas lodičky s plachtami a balonkem se snažíš vhanet do plachet vzduch a popohanet lodicku k pokladu. Pro mě byl Haba stánek v Essenu takovou oázou klidu :-)

11.3.2010 08:55:38

vítr v plachtách
to mi připomnělo, že kdysi v dávnověku, když jsem ještě chodil do základky, jsem v pracovkách vyrobil z papírové krabice takovou hru, kde byly branky a hráči se snažili foukáním do brček vehnat pingpongový míček do brány....
Je fakt, že dnes už je plno krásných her i pro ty nejmenší...

11.3.2010 09:12:52

rbx

The Hammer
jj, to bylo v abicku ve Strazcich :-)
Jeste mam jednu hru od Haby, taky vtipnou, zkusim sem dat dneska obrazky.

11.3.2010 09:41:09

pomalu
s tím přidáváním dětských her, nebo si to mimino fakt pořídím.... :)))

11.3.2010 09:51:41

Zelvicky
Vypada to moc hezky, skoda ze se to tu asi neda sehnat. Na BGG jsem objevil jeste pokracovani, ve kterem ty stejne zelvy hraji kuzelky ;).

11.3.2010 21:43:41

rbx

Bluda
Ale dá. Jen to není moc v deskovkarskych obchodech. Já to tedy mám z Nemecka, vyšlo to levněji, protože tady jsou dětské věci obecně dosti drahé.

12.3.2010 09:18:35

Vybíráme z Bazaru

Válka v Říši divů CZ + kapsle na žetony
Válka v Říši divů CZ + kapsle na žetony
Akt. cena: 2090 Kč
Končí za: 4 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas