Schatzkiste - 10 Jahre alea

xxxxxxoooo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Schatzkiste - 10 Jahre alea - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Puerto Rico
Notre Dame
San Juan
Louis XIV
In the Year of the Dragon
Witch's Brew
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 0 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Alea
Autoři: Andreas Pelikan
Andreas Seyfarth
Rüdiger Dorn
Stefan Feld
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Marec 2011

Práve som objednal túto krabičku, z ktorej si hodlám nechať iba rozšírenie k San Juan a Puerto Rico (možno aj Notre Damme, to ešte nie je isté). Dodanie by malo prebehnúť v marci 2011 (návrat kamaráta z USA). Pravdepodobne ponúknem zvyšné rozšírenia do dražby tu na stránke, ale rád by som vedel dopredu, či by bol o ne vôbec nejaký záujem. Ďakujem
26.11.2010 16:24:13

US verzia
iba doplním, že pôjde o US vydanie v angličtine.

26.11.2010 16:25:30

Pravdepodobná vstupná cena do dražby
Objednával som to spolu s rozšíreniami k Ystari hrám, sú to beťári títo vydavatelia (Ystari a Alea) - ani jeden nebol ochotný predať konkrétne rozšírenie samostatne :-)

Budem mať asi etický problém stanoviť vstupnú cenu do dražby, ale zatiaľ plánujem postupovať na základe nákladov, ktoré s tým mám teraz:

Ystari box: 22,50 USD = 17 EUR a je tam 6 hier,
Alea treasure chest 18,50 USD = 14 EUR a je tam 7 hier,
náklady na zásielkovú službu v USA: 8,31 USD = 6,30 EUR na 13 hier

(píšem to tu, aby som na to o 4 mesiace nezabudol)

Tak mi to po zaokrúhlení vychádza, že Ystari hra bude v dražbe začínať na 3,50 EUR a Alea hra 2,50 EUR, bez poštovného, žiaľ...

Je to fér ponuka, dúfam, vzhľadom k tomu, že mi asi niektoré rozšírenia ostanú a nepredám ich, nie? Chápem, že je to paušálne rovnako pre každú hru bez toho, aby to zohľadňovalo, čo dané rozšírenie obsahuje, takže možno to v marci zrevidujem, aj keď nemám rád pohyb v cenách :-)

26.11.2010 17:07:36

pecovarhy
zajimava nabidka, ja bych mel mozna zajem o rozsireni k Im jahr des drachen.

26.11.2010 22:10:44

notre dame
ahoj, mozna jdu s krizkem po funuse, ale ta drazba byl/bude/nebude? mel bych pripadne zajem o karticky notre dame :) diky ;)

21.6.2011 21:54:36

Kew
Nazdar, ešte ku mne táto krabička nedorazila, takže ani žiadna ponuka dražba z mojej strany nebola, ale aj keď dorazí, určite si nové kartičky k Notre Dame ponechám, keďže už je táto hra v mojej zbierke...

21.6.2011 22:59:26

peco
okej, co se da delat, budu se muset porozhlednout jinde :)

22.6.2011 11:42:52

Krabičky dorazili
Dnes som umiestnil na diskusnom fóre k hernej akcii Osadníci 2011, ktorá sa uskutoční od 13.8.-27.8. na Slovensku (a na ktorú sa už ohromne teším! :-)) dole citovaný oznam.

Ak poznáte ľudí, ktorí z Česka prídu, a teda s nimi budem v kontakte a môžu vám doniesť komponenty k minirozšíreniam, rád tak urobím, ak mi dáte vedieť do piatka 5.8.

V prípade viacnásobného záujmu o jedno rozšírenie bude mať prednosť ten, kto mi pošle skôr mail uvedený v PS2 nižšie.

Oznam:
"Včera mi kamarát doniesol z USA dve krabičky s mini rozšíreniami k niekoľkým hrám. Ak by mal niekto z vás o ne záujem, dajte mi vedieť a prinesiem ich do Poráča:
Rozšírenia k hrám Yspahan, Amyitis, Mykerinos, Metropolys a Sylla ponúkam každé po 3,50 €
Rozšírenia k hrám Louis XIV, Im Jahr des Drachen, The Princes of Florence a Wie verhext! ponúkam každé po 2,50 €.
Ostatné rozšírenia si ponechávam pre svoje hry (Puerto Rico, San Juan, Notre Dame a Caylus Magna Carta)
Pôvodne som ich chcel dať priamo do dražby na Zatrolenky, ale ak sa niektorému z vás hodia, ušetrili by ste poštovné. Túto správu dám aj na Zatrolenky, pretože je možné, že tam niektorí ľudia na túto dražbu čakajú. Možno by sa potom našla cesta, ako by sa ich bez veľkých nákladov dalo premiestniť do Čiech niektorým z Osadníkov 2011. Ďakujem

PS: O tom, ktoré rozšírenia priniesť, mi treba dať vedieť do piatku 5.8.2011 - po tomto termíne už cestujem na východné Slovensko.
PS2: Keďže som umiestnil tento oznam aj na zatrolenkách, v prípade viacnásobného záujmu o rovnaké rozšírenie bude mať prednosť ten, ktorý mi pošle mail na pecovarhy@gmail.com skôr. Ďakujem za pochopenie."

2.8.2011 10:41:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Yspahan a Im Yahr Des Drachen už nie sú v ponuke
Yspahan a Im Yahr Des Drachen už nie sú v ponuke

3.8.2011 10:47:51

Vybíráme z Bazaru

Raptor
Raptor
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas