Scepter of Zavandor, The

xxxxxxxooo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Scepter of Zavandor, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy, strategická, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Lookout Games
Z-Man Games
Autoři: Jens Drögemüller
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Jaká je tato hra? Jak se hraje? ... vytočila jsem si to v Essenu na kole štěstí a nevím co to je :D
25.10.2010 16:08:37

Ja to teda jeste nehral...
Ale uz si na ni docela dlouho brousim zuby, ze bych si ji chtel vyzkouset. Je to uz starsi hra, ale vim, ze kdyz vysla, tak na ni byli velmi kladne ohlasy... je to myslim takove docela komplexni euro s fantasy tematikou.

25.10.2010 20:23:54

SoZ
jo taky ji mam ve wishlistu, podle pravidel se mi zda jako vytecna drazebka, kde se asi hodne pocita mezi koly :)

25.10.2010 20:30:11

děkuji
Aha, tak to nezní tak špatně, koukala jsem taky na BGG a tam má taky celkem kladné ohlasy, tak uvidíme. Děkuju za odpovědi :-)

27.10.2010 09:13:41

Afya
Hral jsem jednou a je to velmi velmi pocitaci euro;) Neni to spatne, ale je to narocne na soustredeni a pocitani;)

27.10.2010 09:27:35

Managment sněhové koule :)
Tak jsem konečně se dostal k zahrání hry, kterou jsem tak levně pořídil. Musím říct, že jsem měl obavy z velkého počítání (limit karet v ruce, přepočty vítězných bodů apod.). Ale asi nejsme ta správná skupina na matematické výpočty, protože jsme nad tím až tak moc neuvažovali a hráli. Zkusili jsme partii ve 3 a pak ve 2 lidech. Překvapivě i ve 2 to bylo hratelné a navíc to docela rychle "odsýpalo". Je to jinak asi ideální případ "snowball management game" :) Ale v tom dobrém, líbí se mi i napasování na fantasy téma. Bavillo to i moje děcka, což je to hlavní. Takže za mně zatím 8/10 :)

16.8.2013 09:08:18

Vybíráme z Bazaru

Descent: Legends of the Dark
Descent: Legends of the Dark
Akt. cena: 75 €
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas