Samurai Spirit - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 7
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Funforge
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Začal bych obligátní otázkou. (Viz titul diskuze)
12.2.2015 12:17:21

na dž
je okolo toho zajímavá diskuze.
já mám za sebou jen jednu hru a ještě blbě a tak nechci soudit, ale je to hodně o sledování jaké karty šly. Design se mi líbí, zbytek musím až po víc hrách.

12.2.2015 18:12:37

Jaké to je?
Za mě hodně zajímavý. Pár "true gamers" mají pocit, že ta hra hraje je, ale není tomu tak, všechno je o načasování a tomu, kdy radši podpořit, kdy radši vypadnout z kola...
Bauza se poslední dobou vážně zdá mistrem řemesla a tady se povedla hra dostatečně jednoduchá, aby se dala vysvětlit i trochu casuálním hráčům a hlavně se ani v sedmi nevlekla, než se dočkáte tahu... a při tom dost zajímavá, aby stálo za to se k ní vracet. A jak už je u jeho kooperaček zvykem, pořádně tuhá vyhrát. :)

13.3.2015 00:59:25

:-D
Karty se jen tak sledovat nedají hlavně v prvním kole když nevíš co zůstalo v krabici ale jinak je hra parádní. Opravdu i v sedmi hráčích zabaví i na poměrně vysoký podíl náhody který lze jen minimálně ovlivnit. Hra zabaví i v menším počtu hráčů. Graficky parádní a lze hrát pořád dokola. Jen je třeba opatrně volit použité samuraie aby bylo možné hru opravdu vyhrát

31.3.2015 09:49:16

Náhoda ve hře
Náhoda je ve hře v podobě karet - to je jasné. Nikdy neovlivníte co příjde, ale dá se docela dobře optimalizovat co s kartou dělat. Pokud se do toho pronikne, tak zjistíte, že až tak o náhodě to není, ale spíš o tom, jestli dobře znáte hru a všechny možnosti, které vám dává.

Je to stejné jako u Ghost Stories, kdy u prvních her vás to vydrtí tak ukrutně, že každý zanadává na náhodu. Ale pokud tomu dáte čas, poznáte vlastnosti mnichu (u spiritu samuraiu), tak začnete najednou základní mód zvládat bez problémů. Pak už přichází chvíle, kdy si začnete zvyšovat obtížnost ...

Suma sumárum výborná kooperační záležitost, které se musí dát čas.

5.5.2016 16:46:31

Vybíráme z Bazaru

TOMB Cryptmaster
Akt. cena: 1199 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas