Rune Age - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaký je v jednom hráči ??

Jaký je v jednom hráči ??

Vyplatí se kupovat jako hru kterou bych hrál jen sám ?

A jaká je znovuhratelnost v jednom hráči ?

Děkuji za odpovědi.
19.12.2011 07:23:11 | Upraveno autorem (porovnej)

měl bych stejnou otázku...
Hraje to někdo solo? Dá se to, co se kvality týče porovna s Lotr LCG nebo Space Hulk: Death Angel (mám na mysli pouze solo hru) nebo to nestojí za řeč.

Díky

30.12.2011 20:26:32

Beholder
Mám, ale solo hru jsem nezkoušel. S lotrem se to určitě vůbec nedá srovnávat - je to mnohem jednodušší. Mě se líbí deathmatch, když chceme hrát kooperační hru, sáhneme po něčem jiném.

30.12.2011 21:05:17

Solo
Oba dva solitérní scénáře jsou v jednom výrazně lehčí než ve více. Přesto nejsou nic jednoduchého. Znovuhratelnost je zejména u Cataclysm (Konec světa) poměrně vysoká. Než vyhraješ za všechny rasy, než protočíš všechny neutrální karty (než jenom doporučené)... A pro mě osobně je i solitér velkou dávkou adrenalinu.

S LotRem ani Hulkem srovnávat nemůžu, nehrál jsem ani jedno.

Zase na druhou stranu, hrát to jenom solitérně je škoda. Třeba scénář Runewars je naprosto geniální (taktická) rubačka.

31.12.2011 11:26:39

2 hrači
Ake to je v dvoch hračoch,ktori scenar je pre 2 najlepši?

15.2.2012 23:04:21

Solo hra
Rune Age v jednom docela ujde, ale není to nic převratného. Ve více hráčích je to určitě lepší. Hlavně přijít o scénář Runewars, kde se hráči mydlí, co jim síly stačí, je parádní. Navíc jsou schopnosti některých jednotek vyloženě stavěné na boj proti ostatním hráčům. Ale i tak je znovuhratelnost v jednom slušná a pobaví.

Srovnání s Death Angel nevím, s tím bych to bral asi nastejno, také mě to více bavilo ve více lidech. LotR: LCG je čistě na sólo hru určitě nejlepší volba, ale zase je to nabývající hromada karet, Rune Age je komplet. Základ LotRa je také dražší, ale zase plnění dobrodružství je zajímavější. Osobně ale nejradši hraji všechny tři zmíněné hry alespoň ve dvou hráčích.

16.2.2012 08:39:56

Vybíráme z Bazaru

Marco Polo
Marco Polo
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas