Ron & Bones - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Piráti
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Tale of War
Autoři: Francisco Conde
Gustavo Cuadrado
Santos Prieto
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

R&B chat

Už se do toho pustil i někdo jinej, nebo jsme furt první? S chutí bych probral taktiku i možnosti utilit, ale nerad bych zas rozjížděl další monolog:-)
10.7.2011 15:00:08

3v3
Poridili jsme dalsi figurky, cili celkova investice zatim k sedmnacti stoveckam (nepocitaje v to prispevek Elenistarovi na dzus za laskave a vynikajici nabarveni prvnich kousku), lec pravim ze ani v dobach proplouvani financni uzinou toho nelituju. Tri pirati proti trem na malym planu se po par vynikajicich partickach (hodka-hodka pul) ukazujou jako velmi kvalitni spojeni vesele kostkove oddychovky a komplexni takticke rezby ala Descent. Piraty zatim vybirame jen podle osobnich sympatii k figurkam, ale kazdej ma dost jiny vyuziti a postupnost jejich zapracovavani do tymu mi, zjistju, vyhovuje. A je to fakt skvely maso, nenudis se ani pikosekundicku, kazda bitka probiha uplne jinak, spousty noznosti utoku a pozicnich hratek, a pritom kostky, snad nejlepsi vizual co znam a k tomu jeste komiksova nadsazka... Vycapat si to vsecko chvilku trva, ale je to lepsi a lepsi...kurna, pojdte se do toho taky uz nekdo obout, jsem stastnej a chci o tom mluvit :D

Pravidla v cestine bohuzel budou az si uskudlim na novej notes. Na me krasne cinske kopii blackberry se sice pekne brouzda po netu, ale diakritiku z toho nevymacknu:-)

6.1.2012 22:50:23

rbx

polylux
mam ctyri nabarvene piraty a nemam cas se naucit pravidla. Stavis se v Ladovce nekdy na particku?

7.1.2012 08:28:37

rbx
Urcite, pravidla jsou vysvetleny natotata, ale do Priglu (potazmo Cech) se dostanu az s vlastovkama koncem dubence. Huhoaha, ctyri na ctyri, to si dame dobre do kokosa:-)

7.1.2012 12:01:22

Polylux1
A v Želivu budeš? Mě by to taky zajímalo a chtěl bych to vyzkoušet.

7.1.2012 12:06:23

TomasV
Bohuzel, jsem na ctyri mesice v Londyne...

Ale nemam svizel, az se na chvilku vratim, udelat v Priglu mensi showcase:-)

7.1.2012 12:58:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Hraní v Praze
Ahoj,
přemýšlím o koupi téhle hry. Chtěl bych se poptat, kolik lidí to v Praze hraje nebo by si to rádo zkusilo. Jestli vůbec bude s kým hrát (doma to asi neprosadím:)))

Dík

11.7.2012 15:17:04

rbx

Marabu
ja to mam, ale ze bych to uplne umel, se rict neda. Hral jsem to 2x s Polyluxem a je to sranda a navic to ma snad nejhezci modely co znam. Ale uplne pravidelne hrani ti slibit nemuzu :-(

11.7.2012 15:32:24

to Marabu
Ahoj,
dneska jsme s nasi herni skupinou zkusili prvni hru s vysvetlovanim pravidel. A muzu rict, ze me to uchvatilo. Az si trochu vic zazijem pravidla, tak, pokud budes mit zajem, bychom si to mohli zahrat ....

20.7.2012 00:48:58

Hyman
Nejlepsi zprava dnesniho dne :-) Pilne trenujte, v zari budu dva tydny v Cechach a rozhodne bych se zastavil tez, pomerit sily nasich posadek...

20.7.2012 01:54:34

celkem zarážející podobnost
http://www.miniclip.com/games/pirate-hunter/en/

20.7.2012 23:43:56

to Hyman
Super, dík za nabídku. Moc rád bych si konečně koupil nějakou pořádnou figurkovku, abych se taky trochu výtvarně realizoval:) Už jsem si koupil barvičky a na trénink pár figurek mariňáků z Warhammeru 40 000.
No a buď půjdu do pirátů, nebo do MERCS. Takže si předtím chci obě hry zkusit zahrát.
Tak se pak kdyžtak ozvi.

24.7.2012 14:55:45

rbx

Marabu
Ron and Bones ti muzu ukazat a mozna i castecne vysvetlit. Jen nevim, jestli si troufnu uplne na hrani. Taky ti muzu ukazat celkem dost figurek, co k tomu mame. Sam vlastnim 4 figurky a ty jsou i nabarvene.

24.7.2012 15:06:52

ja chci taky hraaaat
:-)

az to budes ukazovat dej vedet.

24.7.2012 15:15:06

Přidávám se
Pokud budete někdy hrát, dejte mi soukromou zprávou vědět. Pokud to nebude v pondělí v devět ráno, určitě bych se pokusil dorazit :)

24.7.2012 15:58:51

Taky bych se podival jake to je
Nechcete to nekdo vzit ted ve ctvrtek do Tomovych her? Bych se v tom pripade tam objevil a kouknul jake to je.

24.7.2012 16:32:51

Ukázka
Kdyby to šlo teď ve čtvrtek v Tomovkách, přijdu moc rád. Pravidla jsem sice rychle přelítnul, hrát bych ale určitě nemohl. Zatím mi klíďo bude stačit mrknout na to a poslechnout si dojmy.

24.7.2012 16:43:29

hráči
Kolik je tu v současné době hráčů (či nehrajících kapitánů)? Samozřejmě migrující Polylux, rbx, vím že Elenistar něco maloval, ale nevím jestli pro sebe, nebo jestli to byly ty Pllx figurky...ještě někdo? Ty figurky jsou totiž tak pěkné, že jsem dostal chuť nějakou zkusit namalovat. A když už bych si nějakou pořizoval tak proč ne i nějakou malou posádku.
Btw. ve startovním balení jsou teď jenom 2 figurky?

23.8.2012 12:21:50 | Upraveno autorem (porovnej)

micc
no hele přemýšlím už o tom dost dlouho... ale ted toho mám na barvení tolik... že je to v pozadí... :( tak nevím
jinak máš pravdu nebyly pro mne.... taky se mi děsně líbí

23.8.2012 12:27:10

rbx

Micc
jsem nehrajici kapitan s nabarvenymi figurkami. A ano, v zakladu jsou 2.

23.8.2012 12:41:35

Micc
No jo, je nás ještě málo, ale v září bych při návštěvě Prahy udělal další nábor :)

23.8.2012 18:42:32

Září
Zatr..pr.. práce, v září budu asi totálně časově mimo, ale co, při přinejhoším počkám do jara, nebo kdy to zase zavítáš do našich končin.

23.8.2012 21:08:15

chci se přidat
hele, ja mercy už mám, a R&B je na řadě. vím že si posádku poskládám. ale potřebovla bych poradit. RBX mi pár věcí ukázal, ale taky mi řekl že je celkem potřeba vědět kterou figurku ke které do posádky dát, a ne jen koupit si 4 nejhezčí. Má to prý vliv na hru. Takže bych potřebovla tochu větší ochytřovačku abych se rozhoupal...

24.8.2012 13:44:44

rbx

Malik
jde o to, na jake urovni to chces hrat. Ja jsem se svymi ctyrmi spokojen, jen bych rad, aby tam byl nekdo s utokem na dalku, coz moc nemam. Takze asi tak... poskladej si to tak, abys tam mel hezke figurky a treba 2 byly na blizko a 2 na dalku.

24.8.2012 14:08:14

...
"jde o to, na jake urovni to chces hrat" mě docela pobavilo, vzhledem k tomu že tu podle dosavadních ohlasů máme zatím jednoho aktivního korzára, který semo tamo přeplaví úžinu na starý kontinent, jednoho nehrajícího kapitána a 3-4 plavčíky, kteří si zatím ještě rozmýšlí jestli tu slanou vodu mají ochutnat, u všech ráhen a kosatek :-)

24.8.2012 15:42:28

rbx

Micc
jsem zapomnel dodat, ze k hrani, na ktere jsme tak nejak zvykli, je uplne jedno, jak to poskladas :-)
Ale nekdo to chce hrat tak, ze pokazde vyhraje, tak budiz mu prano, potom at si to samozrejme posklada dle tech nejpodorbnejsich statistik :-) Ja osobne to nikomu vyvracet nebudu. Na turnaj je, pravda, prece jen trochu brzy :-))

24.8.2012 16:46:11

Vybíráme z Bazaru

dominion
dominion
Akt. cena: 749 Kč
Končí za: 10 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas