Robomaso - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Jirasgames
Autoři: Jiří Mikoláš
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Máte někdo?

Rád bych si pořídil tuto hru, máte s ní tady někdo nějaké zkušenosti?
7.2.2011 20:53:40

Robomaso
Dnes mi leží na poště spolu s dalšími tituly od Fantasy Flight Jirasgames. Taky vůbec netuším, co od toho očekávat. :)

8.2.2011 05:21:34

Dotaz
Tak, já jsem měl to štěstí, že mi .opčík jeho štědrým darem nejen ušetřil tu stokorunu, ale i otravné vystřihování všech herních dílků :-) Díky.

Při hře jsme ale narazily na jeden zásadní problém, nikde jsme nemohli najít kde naši roboti mohou získat disky s programy, mohl by mi někdo tuto otázku objasnit?

1.3.2011 19:26:03

Kaerdrak
Matne sa mi vybavuje, ze v setupe kazdy ucastny robot dostane 2(?) disky..
Pocas hry dalsie disky moze ziskat od inych robotov a ine roboty mozu ziskat jeho disky.. (ako presne, to neviem) takze sa v hre natahuje o toto prave..

Ci su tam dalsie finty, ako sa do hry dostanu dalsie -extra disky, to si uz nepamatam, ale vylucit to neviem .. :D ..som pomohol,co..

.skus sa Jirku priamo spytat, mozno da k tomu nejaky hint;)

4.3.2011 11:41:03

Kaerdrak
Ahoj jsem rád, že má někdo ještě chuť vyzkoušet tenhle můj old school. Sám si to už moc nepamatuju, ale myslim že je to tak, že disky mají opravdu roboti od začátku u sebe. Jednomu dáš jeden a druhému dva. Myslím že pak musíš začínat s tím co má dva... Jakmile do hry vyložíš svůj "počítač", můžeš mít disky schovaný v počítači a roboti se nemusej tolik bát, ale pak zase musíš víc hlídat ten počítač :)....

4.3.2011 12:16:14

Vybíráme z Bazaru

Star wars: unlimited jedi set
Star wars: unlimited jedi set
Akt. cena: 126 Kč
Končí za: 4 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas