Robo Rally (2016)

xxxxxxxxoo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Robo Rally (2016) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, závodní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Hasbro
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

první dojmy

Zdravim chci se zeptat jaké zatím máte z této nové edice první dojmy? Mě osobně se nová grafika vůbec nelíbí a snížení maximálního počtu hráčů z 8 na 6 mě přijde škoda původní Robo rallye je pro nás nejlepší právě v 8mi hráčích.
10.1.2017 23:28:04

snížení počtu hráčů
Jejda, tohle mi ve výčtu změn úplně ušlo, to je dost velké negativum.

Nová grafika se mi taky nelíbí, ale nový systém poškození i vylepšení zní zajímavě. Škoda, že se neprodává upgrade kit, ten bych koupil hned.

11.1.2017 08:05:14

koupit?
Da se to uz nekde koupit?

11.1.2017 08:40:08

Onas
Pokud to není mezitím vyprodané, tak v některých speciálkách už to měli skladem a na dotaz by nikde neměli mít problém to sehnat.

11.1.2017 10:47:42

wolfsen
Počet hráčov je maximálne 6, ale zase sú aj menšie hracie plochy, čiže by to malo interakciu medzi hráčmi v menšom počte zase zvyšovať.

11.1.2017 10:51:20

System poskozeni
Tak ja nevim, zrovna ten novy system poskozeni mi prijde jako ukrok stranou, ne-li krok zpet. Zasekavani prikazu mi prislo jako obcas protivny, ale zajimavy a do tematu dobre zapadajici prvek.

Naopak to nove (ale moc jsem to nestudoval) mi hodne pripomina Colt Express ktery mam a vzdy jsem ho tak trochu povazoval za RR-light ;) .

Je nekdo, kdo hral opravdu obe verze a je schopen to srovnat?

6.2.2017 11:30:11

Porovnání
Do týdne by mě měla přijít ta nová verze. Té staré mám nahráno spoustu hodin. Tak dám pak vědět

2.3.2017 11:15:48 | Upraveno autorem (porovnej)

porovnani
Mám za sebou bezpočet her staré verze a 3 té nové a řeknu ti to asi takhle: tu starou jsem prodal.
To co je mnohem lepší je právě ten systém poškození. Projeví se s lehkým spožděním, až prolížeš balíček a znovu zamícháš. Pak se ale zbavovat spamů je sranda a musíš uvážlivě. Když nabereš hodně tak se jich musíš nějak zbavit (hrajeme, že nepoužité karty nezahazuješ), jinak je to jak zamklé registry. Ale odpadá power down, což byl fakt zabiják.
Líbi se mi:
- každý si míchá karty, nečeká se
- systém poškození za mě plus a vylepšení
- karty vylepšení se víc dostanou do hry
- malované postavičky robotů
Nelíbí se mi (většinu toho ale lze řešit různými house ruly):
- měl jsem radši starý systém priority, kdy nevíš dokud neukážeš kartu
- respawn point se teďka dá zneužít k postupu vpřed
- nové karty a destičky robotů jsou crap materiál, maličké a hrozně tenké karty
- pouze 6 hráčů

2.3.2017 14:55:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Modrá Laguna
Modrá Laguna
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 3 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas