Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově

xxxxxxxxxo hodnoceno 346x (Seznam vlastníků)

Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

úprava a houserules

ahoj, zkoušel někdo ladění? líbilo by se mi, ať už úpravou nebo scénářem něco co není omezeno počtem kol. Např. bránit se vlnám útočících zvířat, prozkoumat jeskyně plné nástrah či podobně, s tím že by ani nemuseli přežít všichni. Nevím jestli něco takového už neexistuje. Pokud ano, budu rád za odkaz. Ještě nemám hru plně najetou. Zkusím časem s něčím přijít, páč hra mě opravdu nadchla.
31.5.2016 09:20:42

Ja trošku nerozumiem, že
nemáš odohrané ani všetky scenáre (nehovoriac o tom, že už by si mal rád preložené aj fanúšikovské scenáre) a už chceš hru upravovať. Veď ani nemáš ochytané všetky mechaniky hry :). V kľude si najprv zahraj všetky scenáre, ktoré sú fakt dobre vymyslené a testované a potom sa keď tak vrhni na house rules :).

Ja som v tejto hre nič neupravoval, nebavil ma akurát scenár Cannibal Island. Ten obmedzený počet kôl ber tematicky tak, že sa skrátka snažíš čím skôr z ostrova dostať, resp. splniť cieľ, lebo nechceš riskovať ďalšie dni na ostrove. Inak mne sa zatiaľ zdali scenáre č. 1 a 6 najlepšie na taký survival feeling.

31.5.2016 10:30:58 | Upraveno autorem (porovnej)

starkan
Na bgg i stránkách portálu jsou mrtě věcí. Stačí hledat. Nicměně souhlasím s acedracem.

31.5.2016 11:27:38

#5C4RL37
Díky. Podívám se

31.5.2016 11:41:31

Vybíráme z Bazaru

Trablici
Trablici
Akt. cena: 121 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas