Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově

xxxxxxxxxo hodnoceno 346x (Seznam vlastníků)

Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dotisk

Nazdar, chcem sa len opýtať, neviete náhodou, že či dotlač bude rovnaká ako základ? Alebo či sa dá očakávať lepší insert, prípadne nová krabica, pre ktorú je obsah vo vnútri robený? Ďakujem
2.6.2017 13:04:38

Dotisk
Původně jsem chtěl čekat na dotisk Robinsona v září. Naštěstí se mi nechtělo čekat a koupil jsem si ho již v březnu tady v bazaru.

28.7.2020 18:59:19

Verzie
Ktorá verzia je prvá a ktorá druhá?
Videl som krabicu so žltým logom albi na pravej strane.
Potom som videl krabicu s modro žltým (kúsok žltého vykúka spod modrého) logom na ľavej strane.

20.8.2020 22:22:35

re
Neví někdo, zda dotisk je úplně zrušen, nebo jen přeložen na neurčito?

15.11.2020 14:27:51

Dotisk

Albi v některém z updatů říkali, že o dotisku se rozhodne na přelomu roku 20/21, nicméně David Rozsíval byl k tomu, že to klapne skeptický.

15.11.2020 18:55:13

Kéž by
Snad ten dotisk vyjde, kooperační hru máme doma jen Pandemic Legacy rok 1 a tahle se nám dost zamlouvala, ale bohužel není nikde k sehnání... Což je fakt škoda.
- - -
Deskové, karetní, počítačové i mobilní hry, baví mě všechny.

21.12.2020 01:17:50

Araneo
Nevím, kolik verzí bylo vytištěno, ale logo mám na krabici vpravo dole (žluté pozadí, modrý nápis) a mám za to, že to je úplně první verze.

21.12.2020 11:01:42

To Jonash
Max. dva týdny zpátky jsem jednoho viděl v Knihcentru na Černém mostě.

21.12.2020 16:22:47

Trochu mě matou různé termíny předobjednávek. Začátek června x konec července. Ví někdo zainteresovaný přesnější termín dotisku?

 

21.5.2021 20:54:23

Dnes 6.7.2021 mi to konečně dorazilo.

Jedná se o 4. vydání. Nevím jestli jeto ten slibovaný dotisk nebo to v eshopu někde našli zapadlé za regálem.

Hra vypadá pořád stejně i s tím hnusným 9.let starým inzertem. Krabice je stejně jako dřív zbytečně veliká. Ale všechny tyto problémy včetně stejných pravidel rád přehlídnu a Albi děkuji za dotisk. Do deskovek jsem naskočil trochu později a popravdě Robinson mi chyběl a už jsem ani nevěřil, že seženu někde novou krabici.

Tak že děkuji za vyslyšení proseb mnoha fanoušků, kteří zde i jinde prosili o dotisk této hry.

9.7.2021 12:40:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Na Tlamě mi zas dneska napsali, že už to mají objednané u dodavatele a můžu to očekávat v řádech dnů. Tak se těším, trochu bojim pravidel, ale snad dostatečně pomůže videonávod. Deskovky hraju od mala, ale více třeba poslední ¾ roku, takže jsem též rád, že se dotisk této dnes asi už legendární coop hry povedl. :)

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

12.7.2021 09:54:11

@ony-flyboy to, že bude insert a krabica rovnaká sa vedelo, albi odmietla dať do dotlačí novú krabicu, aby nemiatla ľudí, čo už hru majú, lebo by si mohli myslieť, že kupujú rozšírenie - aspoň také vysvetlenie som od nich čítal ja 

12.7.2021 10:28:04

Jsou dostupná rozšíření v češtině kompatibilní s dotiskem? Předpokládám, že ano. Pro jistotu se ptám. Budou se případně rozšíření doplňovat také?

13.7.2021 10:46:13

Díky Albi za dotisk, v týdnu to dorazilo, teď jsem to o víkendu vyzkoušel - parádní hra. 

Přiznám se, že jsem váhal, hlavně kvůli složitosti hry a zmatenému návodu. Už jsem si říkal, že to vzdávám, že už těch her mám dost a stejně to nebude moc na stole - no nakonec jsem neodolal a dobře jsem udělal. Před koupí jsem se díval na Kubrtovi videa, pak jsem četl návod, pak jsem se díval na Rotačákovi videa, pak jsem znovu četl návod a pak jsem znovu sledoval ty videa. Když jsem pak začal vidět chyby, co tam dělají,  byl čas na koupi, to už bych měl rozchodit :o)

Já to mám primárně jako sólovku, zatím odehrány první dva scénaře (tesař, pátek,pes) a u obou vítězství. V tom prvním tedy s odřenýma ušima s jedním zbývajícím životem, ale ten druhý mi přišel podstatně jednodušší. Uvidím, jak to půjde s jednou postavou dál, co jsem četl, tak dál už je to těžší, chce to víc postav. Asi bych to dokázal hrát sám za víc postav, ale už to bude trochu chaos…

18.7.2021 16:15:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Prokletá Stezka
Prokletá Stezka
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas