Risk Legacy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Hasbro
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Chris Dupuis
Rob Daviau
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

jazyková závislost - překlad

Bych se rád optal herních matadorů, jak je to s jazykovou závislostí u téhle hry? Zejména, jak je potřeba ovládati ten cizí jazyk :-) A případně, zda někdo neplánuje překlad... Díky
4.8.2014 17:08:01

Jazyková náročnost
je spíše lehká. Jedná se jen o pravidla, která nejsou nijak komplikovaná a navíc jsou v podstatě stejná jako s klasickým Riskem. Jen se při hře mohou otevírat další pravidla, která je nutné, aby někdo hned přečetl. K tomu jsou potom ještě nějaká schopnosti u národu za který hraješ.
Kdyby byl zájem, tak bych asi mohl udělat překlad pravidel. Jen nemám ještě otevřené všechny balíčky, tak bych to pak dodělával v průběhu hraní:)

24.7.2015 13:53:55

Sion
Tak koukám, že je přeloženo. Tož díky, se těšim na hru :-) Jen dotaz ohledně překladu přelepek a karet. Je tam text složitý nebo už to jsou jen lehké věty? Případně šlo by to nějak přeložit aniž by to pokazilo překvápko pro hráče?

21.2.2016 21:07:09

divisek3
Je v plánu udělat i karty a vše ze zavřených balíčků. Problém je, že já už mám tři balíčky rozdělané a karty vyhozené, tak bych potřeboval aby mi někdo hodil naskenované originály a já to mohl podle nich udělat:)

co se týká karet a nálepek na první hru, tak to už mám někde přeložené. Na kartách to nějak složitý není, u schopnosti akcí jsou dvě složitosti:) Teď jsem nebyl dlouho v Evropě, tak jsem na tom nedělal. Ale od příštího týdne bych mohl tomu pár minut věnovat a primárně dodělat základní karty a schopnosti frakcí a následně dodělat ty zavřené balíky

2.5.2016 12:13:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

CMON Comics - Zombicide Black Plague Vol. 1
CMON Comics - Zombicide Black Plague Vol. 1
Akt. cena: 1650 Kč
Končí za: 14 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas