Risk: Godstorm

xxxxxxoooo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Risk: Godstorm - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Avalon Hill
Autoři: Mike Selinker
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rbx
rbx - avatar

Jake to je?

Ma to nekdo? Shanim hru s area control, kde do sebe hraci sijou, nemusi se u toho moc premyslet a je to odehrane tak do dvou hodin. A musi to byt hratelne ve dvou. Tady to se mi zda, ze to splnuje... A navic to vypada hodne dobre, proste Avalon Hill.
6.8.2010 23:51:18

Risk?
to je nejaka modifikace puvodniho Risku? Japrave taky hledam neco takoveho a docela me navnadila jedna diskuse u Attacku

7.8.2010 07:48:23

rbx

Ringo
Ja prave potrebuju fantasy prostredi, vojacky by se mnou zena nehrala. Ono kdyby se Nexus modifikoval do fantasy, tak by to splnoval hned. Ale ja vcera prave patral celkem dlouho a ten Godstorm vypada hodne dobre. A ano, je to modifikace puvodniho Risku, ono jich je strasne moc - Risk 2010, Halo Wars Risk... Proste jakmile se objevi tema a chteji na to udelat rychle hru, vezmou Risk :-)
Vim, ze se mu tady vsichni vysmivaji, ze je to totalne nahodne rezba, ale to mi vubec nevadi, to prave hledam.

7.8.2010 10:30:57

rbx
no, nasel jsem dokonce LOTR Risk, Star Wars Risk...

7.8.2010 11:13:28

rbx

Ringo
No, ale me z toho vseho zaujal prave jen ten Godstorm. To urcite nebude site horkou jehlou jako filmove licence. Nevim, nejak divne me ta hra pritahuje, stejne jako Sword and Skull :-) Ja uz jsem rozhodnuty a jdu do ni.

7.8.2010 11:33:12

rbx
Můžu Ti to půjčit.
Je to jako původní risk, ale má to modifikace pravidel, kdy do hry zasahují bohové. Já tím nijak oslněn nejsem. Hráli jsme to 2x a pak už ne.
Některá kouzla jsou moc silná (třeba potopení Atlantidy). Jo a hraje se to na omezený počet kol a vyhraje ten, kdo má pak více VP.

7.8.2010 14:12:49

rbx
Jo a provedení je SUPER:-)

7.8.2010 14:13:35

rbx

Marvin
Je tam konflikt? Zabirani uzemi?

Jsi z Prahy?

7.8.2010 15:05:41

rbx
Jdem z Prahy a 16.8.2010 se vracím z dovolené:-)

Jinak je to přesně jako v Risku. Jsou tam území a světadíly (zde spíše oblasti, protože základem je mapa Středozemního moře. Zabíráš území a podle toho co ovládáš tak rekrutuješ. V boji se hází kostkama. jsou tam řadové a elitní jednotky (sloni). Pak jsou tam figurky bohů. Dávají bonus v boji, ale hlavně umožňují hrát karty událostí. navíc se dají stavět chrámy, které také dávají nějaký bonus (z hlavy už nevím přesně co). Část bojů se odehrává v podsvětí. Odehraje se daný počet kol a kdo má víc VP ten vyhraje. Jo a dá se to hrát i bez bohů jako klasický Risk.

7.8.2010 21:25:31

rbx

Marvin
Tak jestli te muzu poprosit o pujceni... Dik moc.

8.8.2010 00:09:35

rbx
Připomeň se mi po 16.8.2010 a já ti to půjčím. Vyzkoušíte a uvidíte:-)

8.8.2010 08:35:13

Pravidla
Dobry den prajem, chcem sa spytat ci niekto vlastni cesky alebo slovensky preklad Tejto hry a ak ano, tak ci by ste mi ho mohli poslat na mail robo.benkovic@gmail.com, dik s pozdravom Pot_kaN.

4.4.2017 16:30:56

Vybíráme z Bazaru

My Monopoly (vytvořte si vlastní hru)
My Monopoly (vytvořte si vlastní hru)
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas