Říše příšer

xxxxxxxxoo hodnoceno 98x (Seznam vlastníků)

Říše příšer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Second Gate Games
Autoři: Daniel Schloesser
Gorka Mata
Sergi Solé Pascual
Víctor Fernández
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čeština

Bude v češtině, dnes to představili REXhry. Celkem mě to zaujalo, hlavně vizuál to má hezký (dětský).
https://www.youtube.com/watch?v=oJjUxHhUPaY&t=0s
11.3.2018 18:06:28

CZ verze
Tak super, budu to mít v hledáčku....

25.3.2018 19:23:10

rozsireni?
Jak to bude s rozsirenim? Heavy weapons a paty hrac..

12.4.2018 11:45:14

Onas
Bohužel, tiskneme jen základní hru, tisíc rozšíření bychom neprodali...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

13.4.2018 10:21:23

KS late pledge
RexHry: ta CZ lokalizace pravidel KS edice bude i pro "late pledge"? Resp. pro každou hru směřující do ČR? To si hlídá Second Gate podle PSČ?

6.5.2018 12:22:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Čeština
Mám za sebou první hru, s překlady jste si zjevně dost vyhráli a na "atmošce" to rozhodně přidalo. Jen si celý večer lámu hlavu, jak sakra vznikla ta "dokápě" (původní "slham" mi mé úvahy zamlžil snad ještě víc, v tom už nevidím ani tu kápi, co je na obrázku).

28.10.2018 04:20:15

k té češtině
Ještě jsem nehrál, zatím jsem jen nastudoval pravidla, ale hned po otevření krabice mě potěšila jména žoldáků :) Skvělá práce, díky.

28.10.2018 11:08:26

Jména
Děkujeme, jsme rádi, že se to líbí, viděli jsme tam pro to prostor a byl to jeden z duvodů, proč do toho jít. Dokápi si já nepamatuju, to sem bude bude muset přijít náš expert kandelábr, až se probudí z cesty z Essenu (já jsem ještě na cestě;)).

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

29.10.2018 00:31:48

Překlad Dokápě a spol
Ahoj, ony ty jména jsou v originále často jen divně znějící novotvary a málokdy mají nějaký význam, takže nejde úplně mluvit o překladu, ale spíš jsme se inspirovali a vymýšleli jsme často názvy vlastní a občas to vztáhli k tomu co je na obrázku. Chtěli jsme primárně aby jména byla pro češtinu vyslovitelnější a občas se nám (snad) podařilo tam propašovat nějakou hříčku.

Snad se vám jména budou líbit.


překladatel v Rexhrách

29.10.2018 11:07:38

čeština
Díky Rexhrám za přiložená pravidla. Jen Happyshop mohl být víc opatrný při balení. Byla přilepená izolepou ke hře a dlouhé cestování se na nich krapet podepsalo.
A jeden dotaz na závěr, nebudete poskytovat lamakartu ke stažení?
******
účastník JOUOB.castu

30.10.2018 16:58:09

Vybíráme z Bazaru

T.I.M.E Stories: Under the Mask
T.I.M.E Stories: Under the Mask
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas