Revolver Expansion 1.2: Hunt the Man Down

xxxxxxxxoo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Revolver Expansion 1.2: Hunt the Man Down - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Revolver
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Stronghold Games
White Goblin Games
Autoři: Mark Chaplin
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

FAQ

Můj první překlad. Na první rozšíření se ještě juknu jak bude čas. Omluvte možná příliš volný překlad a sníženou kvalitu :D

1. Mohu zahrát rychlý draw ve věznici San Manzanillo přidání 1 k mému skóre?

Ne, věznice není z fáze normálního tahu, takže jakákoliv karta nepalebné síly nemůže být hrána.

2. Mám Charlie Wathers na Rattlesnake Creek bojišti s Brad Runyan Undertaker / kartou vloženou pod ním. Pokud Colty hraje Dragged behind a Horse /vláčet za koněm/ přesune Charlieho zpět o jedno bojiště, jde Undertaker s ním?

Ano, Brad Runyan se vždy pohybuje se zástupcem, je s ním spojen.

3. Je Brad Runyan Undertaker vyřazen ze hry s kartou s kterou je spojen?
Ne, je spojená karta jde zpět do herní krabičky. Brad Runyan jde do vyřazovacího balíčku.

4. Mohu hrát Apačského zvěda dopředu na bojiště veznice?

Ano. To samé platí pro karty Cherokee Freedman a jiné karty téhož druhu. Jejich palebná síla se přičítá, jestliže se Colty rozhodne vstoupit do vězení.

5. Mám Stagecoach /dostavník/ se dvěma žetony na Krkavčím vrchu. Když odstraním žeton, na které bojiště jej mám přesunout? Na Rattlesnake Creek nebo na San Manzanillo vězení?

Můžeš si zvolit, na které bojišti se budeš přesouvat. V tomto případě stojí přesun do obou bitevních polí stejně a to jeden žeton. Vězení je volitelné zastavení při pohybu.

6. Během hry, jsem zahrál tři apačské zvědy na vězeňském bojišti v palebné síle celkem 6. Hráč Colty se rozhodne na poslední chvíli, že nevstoupí do vězení. Co mám dělat?

Pokračovat ve hře a zapomenout na dobře stanovené plány! Umístěním příliš mnoho sil ve vězení může velmi dobře odradit Coltyho od vstupu do vězení a získání vynikajícího člena gangu, ale může ti způsobit oslabení ke konci hry.

7. Pokud Coltyho gang nevstoupí do vězení, co se stane zde s ambush card /kartou přepadení/ a kartami lícem dolů s vysacím zámkem?

Zůstávají lícem dolů.

8. Pokud hráč Colty zahraje Nitroglycerin ve vězení. Bude Coty zasažen?

Ano

9. Může být zabit Santiago při řešení ambush card /karty přepadení/ ve vězení?

Ne! Přestřelka o osvobození Santiaga ještě není dohraná. Pouze bandité, kteří jsou součástí Coltyho bandy mohou být zabiti.

10. Jaké jsou unikátně pojmenované karty?

Josie Nožka Newcombeová, První zástupce Charlie Weathers, Quincey Pavouk Whitmore, Plukovník Ned Mc Ready, Elias Hooker, Brady Logan, Jacksonovic klan, Estella Morales, Douglas Mortimer, Captain James Barclay Mantooth and Brad Runyan - Undertaker.

11. Mám další kopii této expanze, lze použít karty z tohoto rozšíření do stavby mého balíčku také?

Ano, ale musíš stále dodržovat pravidla stavby balíčku. Přidej pouze jednu kopii každé unikátní karty do stavby baličku a vyjmy za ni kartu stejného typu.

1.11.2016 08:06:03

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Archmage
Archmage
Akt. cena: 690 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas