Resident Evil Deck Building Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Resident Evil Deck Building Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 50 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Bandai
Autoři: Tylar Allinder
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

o hře

http://www.bandaicg.com/residentevil/index.php
4.11.2010 19:41:39

rbx
sice zatial hra nedostala bohvieake ohodnotenie,ale myslim,ze pre fanusika RE je to nutnost.trosku ma mrzi,ze po videni manualu na ich stranke je to kopia dominionu,ale co uz.hru si urcite kupim,na RE nedam dopustit a tie ilustracie su fakt nadherne.

3.12.2010 19:54:55 | Upraveno autorem (porovnej)

to rbx
Ajaj, to vypadá na hodně minipísmenka. To asi nebude v atmosferickém světle svíček moc čitelné. Každopádně mě ten design nějak extra nenadchnul, ale každému chutná něco jiného. [hned se odebírá si zase prohlídnout pár publikovaných kartiček k Mansions of Madness]

3.12.2010 19:55:45

rbx

Kadaver
tak jako me se to libi fakt hodne, minipismenka me vubec nevadi, jsem fanousek RE a pri tomhle jsem si okamzite vzpomnel na ctyrku, kterou jsem hral na Gamecube.

3.12.2010 20:17:10

to rbx
To já jsem Resident Evil bohužel nikdy nehrál, já jsem tento žánr opustil už u stařičkého Alone in the Dark :-)

3.12.2010 20:44:39

rbx

Kadaver
tak Alone jsem hral snad jeste na vejsce na 386, nebo Amize. Ale myslim, ze to bylo na 386, protoze si k tomu matne pamatuju 5 1/4" diskety :-)

3.12.2010 21:14:37

rbx
Ja hral akorat jedna a dva, a kdyz tohle vidim mam chut vsechno hodit za hlavu, zavrit se do mistnosti s pocitacem, lednickou a zachodem a tyden nevyjit ven nez nedohraju vsechny :D. A ty kartu vypadaji luxusne.

4.12.2010 22:36:04

Kadaver
Narozdil treba od GoSu by tady pismenka nemely vadit, pokud tech unikatnich karet nebude moc, tak se je stejne jako v Dominionu relativne rychle naucis. Pravda, taky bych preferoval vetsi, ale jinak mi dexign karet prijde super...

5.12.2010 23:25:42

youtube video
Představení hry najdete nyní zde:
http://www.youtube.com/watch?v=eYhGD0wlbzQ&feature=sub

Upozornění:
Mimochodem, když jsem si zadal v Katalogu her vyhledat tuto hru, tak jsem si všiml, že je v databázi 2x. Asi nějaký šotek.

9.12.2010 07:28:01

...
vypadá to na zajimavý mix Dominion a Thunderstone, akorát ten skrytý deck s přišerama mi taky celkem vadí. Ale líbí se mi to po grafické a herní stránce (i když je to obšlehnutý domininion s thunderstonem jak prase). Otázka je jestli to pro mě má cenu. Už máme 3 krabice Dominionu (4. je na cestě) a Ascension (který není špatný, ale zdaleka mě nebaví tak jako Dominion). Thunderstone plánuju, jen pokud vyjde česky zároveň s těmi rozšířeními, jinak ne. Tohle si ještě rozmyslím, záleží na ceně a zda to bude dostupné :)

10.12.2010 13:21:59

Beholder
Ten skryty deck s priserami bych videl spis jako tematicky logickou vec - vezmi si treba takovou particku hrdinu v Thunderstone: jejich vudce se kratce zamysli a rekne "Tak, chteli jsme jit nakupovat a trenovat do vesnice, ale prave jsem si uvedomil, ze na tretim podlazi kobky je tak a tak silna prisera, a kdyz uvazime postih za svetlo a nasi aktualni vyzbroj a sestavu, tak je to jednoznacna volba."

10.12.2010 14:32:05

Longshanx
jo máš pravdu, ale co tohle...Hráč v RE nabije svou drsňáckou devítku a řekne si: "No co, nějak to dopadne" a vrhne se střemhlav do tmy..."Ups, možná jsem měl spíše nahlédnout za roh a podívat se co tam je, no co už, setkáme se u posledního checkpointu" :))

10.12.2010 14:46:41

to Beholder
njn. jenze presno tohle v tomhle tematu jde. ty nevis, co je za rohem a jestli na to stacis. z pocatku ani nevis, ze ten mrtvy neni mrtvy a ze to, co chodi neni nutne pritel (e;

10.12.2010 14:57:21

ndru
ok, je to možné RE jsem nikdy nehrál...

10.12.2010 15:39:04

rbx

Beholder
v tomto ma ndru naprostou pravdu. Sice to neni Silent Hill ale take nevis, co te ceka za nejblizsim rohem.

10.12.2010 23:27:56

rbx
Sakra koukam na obrazky co jsi uploadnul. Green herb! Healing spray. To byli casy. Jako sel bych si to zahrat nekdy :D.

16.12.2010 00:25:45

rbx
jeziz to je masakr strasnej, tam je i Barry ! si pamatuju jak v jednicce sis mohl dojit pro jeho colt kdyz jsi ziskal modrej drahokam a vratil se zpet. A pak zombikum praskaly hlavy cobydup. Taky si pamatuju save u jednoho psaciho stroje a kdyz jsi vysel ven tak zombik byl presne hlavou pred kamerou, to byl teprve poradnej GORE.

16.12.2010 00:31:02

no...
Tak když si prohlížím přiložené obrázky ke hře, mám strašnou chuť si zahrát Resident Evil 2, který jsem mastil na PlayStation One. Ty "strašné" zážitky se opět vracejí, boj o holý život, pernamentní strach, slyšitelný tlukot srdce...
Každopádně mě hra velice zajímá a když vidím, že její cena je více než přijatelná, tak se musím zeptat, zda se někdo z fanoušků chystá pustit do překladu pravidel?
Děkuji za info.

16.12.2010 21:24:06

hratelnost
Deth:inak dvojku mozes teraz parit aj na ps3.skus zahrat 5.nadhera.
a teraz otazocka na rbx:hral si to uz?aka je hratelnost?je to ozaj decko dominionu a thunderstone?

16.12.2010 23:07:42

rbx

dajo
bohuzel nehral, jen jsem si zbezne procital pravidla. A podle obrazku rozehrane hry predpokladam podobny princip ala Thunderstone. Budu to hrat ted o vikendu, takze hodim report.

16.12.2010 23:20:03

rbx
Tak jsem to vyzvedl brachovy k Vanocum :D takze si to s nim zahraju nejspis az 24. :D. jinak to vypada ultimatne.

17.12.2010 00:01:50

rbx

Falco
No Sydo se na to hrozne klepe a svedli jsme spolu mensi bitvu, kdo to rozbali, ale tak nejak logicky jsem vyhral :-) Od te doby si kazdy den rikame, ze to musime zahrat, ale nejak se nedostava casu. O tom svedci i to, ze ted prave pracuju :-(

17.12.2010 00:18:38

rbx
Prave mi to rikal ze se na to klepe taky :). Ted jsem docetl pravidla a radsi jsem to brachovy zabalil nebo by se to k nemu nedostalo :). Proste vybavuju si svoji Jill a pak se vrhnu do Mansionu na zombiky, Dominion style. Herne na tom neni nic revolucniho ALE TA ATMOSFERA !. Mno ta prace je naprd no :-/ ja taky dohanim do skoly. (kdyz se zrovna nekocham residentem)

17.12.2010 01:00:05

to rbx
doufam, ze mi to brzy poslete. at si to taky muzu osahat (e;

17.12.2010 12:29:27

Doporučili ....
..... by jste mi tuto hru, pokud se mi líbí Dominion, mám rád krátké a svižné hry, bez nutnosti neustále řešit nějaké FAQ a koukat do pravidel?

24.5.2011 16:47:53

Deskovec
Myslim si ze oproti Dominionu se tohle natahne, nicmene 50% tehle hry je u me tema :) kdyz muzu kosit pekelny psy s nabusenou Jill Valentine... Pokud nemas vztah k te hre tak si myslim ze najdes jinou pro tebe zajimevejsi deckbuildingovku (kterych uz je mnoho :) )

24.5.2011 20:40:55

Vybíráme z Bazaru

B-Sieged
B-Sieged
Akt. cena: 55 €
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas