Rallyman - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost, Sport
Herní kategorie: závodní
Čeština: není
Vydavatelé: Rallyman
Autoři: Jean-Christophe Bouvier
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Predne bych chtel podekovat Bacilovy za preklad pravidel. Mel bych snad jedinou pripominku - moc mi nesedi vyraz sjeta pneumatika (kdyz pojedu zkratkou, muze se mi tam "sjet" pneumatika, jak stoji v ceskem prekladu). Podle me je vystiznejsi pouzit spojeni prorazit pneumatika - flat tire je zde totiz ve vyznamu prazdna pneumatika. Takze pokud to uznas za vhodne Bacile oprav to.

A pak bych se chtel zeptat - asi nejspis Bacila - nechystas se na preklad rozsireni DIRT? Bohuzel sem nikde nenasel anglickou verzi, ale jen francouzskou nebo nemeckou :D. Nicmene dival sem se do toho a vypada to docela zajimave!

10.8.2011 17:23:26

Kubis
No jó, asi máš pravdu - mě prostě flat/plochá připadalo, jako že přišla cestou o vzorek a už jsem se nezamýšlel nad tím, že se to stane vlatně jen jedné... Opravím (resp. nechám opravit).

Já se chystám na to, co dostanu od místokrále zadáno, anžto sám akutní potřebu českých pravidel nemám. Ale francouzsky znám jen pár kulinářských pojmů a s němčinou se nekamarádím dost na to, abych sám něco překládal...

10.8.2011 17:40:50

DIRT
To rozšíření má relativně krátká a jednoduchá pravidla, tak se k tomu snad dostanu. Ale přeložil bych jen text, dělat z toho pravidla s obrázky se mi nechce.

Jinak DIRT je super.. Další možnost jak omezit stereotyp hry.




10.8.2011 22:30:07

Polda
No ja bych to pak do grafiky klidne hodil... Moc ji tam neni :D. Tak kdyz by se Ti povedlo to prelozit posli texty a udelam to.

21.8.2011 20:43:35

Podřazení
když podřazuji např. z 5 na 3 můžu použít sekundy na eliminaci rizika? /Hrajeme možnost podřazení v základních pravidlech - myslím, že v rozšíření už je to přidáno přímo v pravidlech v základu ne, ale je to s tou možností zajímavější/

25.8.2013 16:21:44

Podřazení
Pokud si dobře pamatuju, tak jsme při podřazení sekundy utráceli, právě abysme se zbytečně "nevymázli". Takže odpověď zní ANO, sekundy lze použít! ;)

26.8.2013 22:01:57

Savager
a jedno podřazení jedna sekunda? Já si jen říkám, jestli by to nemělo být dražší? /Přeci jen je to větší riziko - stačí jeden vykřičník při podřazení.../

27.8.2013 15:13:36

Podřazení
Jo, jedna sekunda na první kostku, kterou nehodím, ale nastavím, dvě sekundy případně na druhou kostku, ale to podřazení se dá použít pouze na povrchu "štěrk" s pneumatikami na to určenými nebo na sněhu a taktéž s pneumatikami na sníh. Jinak pokud nepoužiješ sekundu a kostku nastavíš, můžeš hodit, ale nesmí ti padnout "vykřičník". Takže to zase nějak moc dražší být nemusí.

27.8.2013 15:35:55

Savager
díky, my podřazujeme i na asfaltu :-D

27.8.2013 16:41:43

ta"jemná"
A tak to jo, taky proč ne? Domácí povidla jsou fajn, takže si klidně můžete nějakou tu sekundu na podřazení přidat, když se vám jedna zdá býti málo;)

27.8.2013 17:04:49

savager
Já jsem právě četla tady v nějaké diskuzi, že autor sám říkal, že to podřazení je dobrý a že to zakomponuje do nějakýho rozšiřka /a tak se také stalo/, já jen přemýšlím na tím, jestli by to mělo být dražší nebo ne, ale zase na druhé straně, když si zaplatím 1s, tak stejně přijdu o možnost "vydělat" sekundy díky "hromadnýmu" hození kostek, takže jestli to je "levný nebo ne", možná není na pořadu dne, co myslíš?

27.8.2013 17:43:52

ta"jemná"
Přesně jak píšeš! Právě, že házíš jednu kostku po druhé a ne najednou, tak přijdeš o drahocenné sekundy. já myslím, že to utrácení sekund je vymyšleno dobře, jen pro svůj klid si tam raději člověk tu kostku nastaví za tu sekundu, páč pak je na sebe nahněvaný, když padne vykřičník) že to tak neudělal a tahá auto z bláta:)

27.8.2013 18:50:17

Vybíráme z Bazaru

Hvězdní kapitáni
Hvězdní kapitáni
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas