Railroad Tycoon - Rails of Europe

xxxxxxxxoo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Railroad Tycoon - Rails of Europe - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Railroad Tycoon
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Vlaky
Herní kategorie: budovatelská, dopravní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Eagle Games
Autoři: Glenn Drover
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pocet hracu

V cem je u Rails of Europe takovy rozdil orpoti RRT, ze je az od tri hracu, zatimco RRT se da hrat ve dvou. To je mapa nejak koncipovana rozlozenim mest tak, ze ve dvou uz to neni ono, tak jeto od tri? Nebo jsou tam nejake karty, kterese nehodi pro hru ve dvou?
7.8.2009 08:18:53

Ringo
Už jsem delší dobu RoE nehrál a ani jsme se k tomu ve 2 nedostali. Ale dle mého názoru je to hratelné i v tomto počtu a popravdě nevím, proč je to až od 3, taky mě to tenkrát překvapilo. Možná, když se sehraje 20 a víc partií, tak se na něco přijde, ale to mám nahráno jenom v RT. V každém případě tam není nic, co by bylo zcela evidentně jenom pro 2.

7.8.2009 09:15:44

ahoj Ringo
RRT aj RoE sú hrateľné aj vo dvojici, písal som to aj pri iných príležitostiach keď boli nejaké diskusie spojené s takýmito hrami.

Mám to odskúšané, hráme to aj viacerí aj "iba" dvaja a je to dobrá hra vždy.

7.8.2009 16:33:49

MatN
jj, RRT zaklad taky hrajeme ve dvou a je to super, i kdyz mi nekteri neveri ze je to mozne. Ale zajimalo by mejak je to s tim rozsirenim, kde se uvadi pocet az od dvou. Kazdopadne diky za nazory, aspon vim ze si muzu rozsireni koupit:-)

7.8.2009 18:35:35

RRT vo dvojici
no nebudeme im to Ringo brať :)

tiež tvrdím, že je to vo dvojici veľmi dobre hrateľné, ak by to tak nebolo tak by som to nehrával vo dvojici, logické :)

7.8.2009 18:52:23

MatN
presne tak, proc bych to namlouval sam sobe a trapil se ve hre ve dvou, kdyby to nebylo plne funkcni a zabavne.

7.8.2009 20:12:50

RoE ve dvou
Nevidím problém, odehráno mnoho her a jak základní hra, tak i rozšíření nás ve dvou baví ...

8.8.2009 20:18:55

Na kolik
prázdných měst hrajete ve dvou ? V pravidlech je zmínka jen o 3, 4 a 5 hráčích? Snížíte jejich počet o další 2 ? Díky

25.7.2011 14:06:14

Vybíráme z Bazaru

Labilní jednorožci: Přisprostlá edice (CZ)
Labilní jednorožci: Přisprostlá edice (CZ)
Akt. cena: 393 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas