Raiders of the North Sea: Hall of Heroes

xxxxxxxxxo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Raiders of the North Sea: Hall of Heroes - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Nájezdníci ze severu
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Factory Publishing
Garphill Games
Autoři: Shem Phillips
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Bude aj v češtine?

Tradičná otázka pri zaujímavých hrách...
Je nejaká šanca, že by jedno (nebodaj obe) z rozšírení sa dočkalo češtiny podobne ako základ?
15.6.2018 18:28:41

Zamyšlení
I když nejsem nějak spojen s Rexíky, dovolím si odpovědět. Už jsem to kdysi v jedné z diskusí vzpomínal, že zrovna vyšli Nájezdníci ze severu v češtině a už v té době bylo 5 dalších velkých rozšíření, každé za skoro 900Kč. Myslím si, že to není takový prodejní trhák a kdo viděl video od Rexíků, kde se bavili o finanční návratnosti ohledně rozšíření, tak je to jasné, jak to bude. Pokud ho nakonec vydají, pak je potřeba vybrat takové, které bude za ty peníze největším přínosem. A když tu vidím už český překlad karet i pravidel, kde je navíc textu málo, tak nevidím důvod, to znovu překládat a mít v tom utopené peníze. Toť můj názor...

16.6.2018 11:23:55

Zamysleni podruhe
Kazdy ma pravo na nazor. Ale jsou jiste momenty, kdy neoficialni vyjadreni hranicici s nezavislym doporucenim nejsou nutne zadouci.

16.6.2018 18:41:01

Havelock
Palec hore

16.6.2018 18:43:14

Omluva
Proto jsem také napsal svůj názor ;) Stále mám dojem, že nemá příliš velkou cenu překládat v našich končinách rozšíření k hrám, kde je na kartě uvedeno lose 1 hit a kde jsou lehká pravidla a navíc je to už přeloženo komunitou.
Se stále vzrůstajícím počtem her je potřeba si řádně vybírat.

A má cenu překládat hry typu This War of Mine, Ex Libris, Zima mrtvých, První Marťané a jiné...

Omlouvám se, že jsem trochu odběhl od původního tématu...

17.6.2018 10:26:19

Vybíráme z Bazaru

Marvel champions The Mad Titan's Shadow velke rozs
Marvel champions The Mad Titan's Shadow velke rozs
Akt. cena: 780 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas