Race for the Galaxy: Xeno Invasion

xxxxxxxxxo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Race for the Galaxy: Xeno Invasion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Rio Grande Games
Autoři: Thomas Lehmann
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy-stojí za to si toto rozšíření pořídit k základní verzi hry?

Ahojte,

prosím Vás už jste někdo toto rozšíření hrál? A pokud ano, jaké to je? Mám jen základní verzi hry, dosud jsem si nepořídil žádné z předešlých rozšíření (gathering storm, rebel vs impérium, brink of war ani alien artifact), ale zajímalo by mě, zda toto rozšíření Xeno invasion by za to stálo.
Díky za Vaše názory.
22.3.2016 11:33:13

větve
Xeno Invasion jsem sice nezkoušel (ani Alien Artifacts), ale možná ti pomůže, že rozšíření vytváří tři nezávislé větve:

-> Gathering Storm, Rebel vs Imperium a Brink of War
-> Alien artifacs
-> Xeno Invasion

Rozšíření se dají kombinovat (podle pravidel) pouze v rámci větví a samozřejmě se základem.

Takže to, že nemáš ostatní rozšíření vůbec není na škodu.

22.3.2016 11:37:54

Osobní zkušenost
Díky za prozatímní odpověď. Dřívější rozšíření jsem nekupoval, protože v diskusích nevyplynulo, že by to vyloženě stálo za to, proto jsem zůstal u základní verze hry. Nicméně ještě neproběhla diskuse právě k nejnovějšímu rozšíření Xeno Invasion, proto bych rád znal názor někoho, kdo jej už hrál, zda je obecně např. nejschopnějším ze všech dosavadních rozšíření a zda stojí za to, jej k základu koupit. Nemusíte mi popisovat o čem to rozšíření je. V kostce jsem si na to už udělal obrázek z popisu principů na zahraničních serverech. Zajímá mě spíš vaše osobní zkušenost s tímto rozšířením.

22.3.2016 14:03:24

recenze Tom Vasel
Tady mas nazor zkuseneho hrace:

https://www.youtube.com/watch?v=ph7NaqncNK0
Cas 11:37 a 13:35

22.3.2016 15:54:19

Tak uz jsem taky vyzkousel (ve dvou)
a prijde mi to v pohode. Nemohu srovnat s Alien Artifacts, ty jsem jeste nehral. Bez invaze je to trochu upgradovany zaklad s primerenym mnozstvi karet v balicku. Pri variante s invazi je docela taktizovani, jestli jit hodne dopredu s military a rychle skoncit, trochu dopredu, nebo se drzet zpet - a zalezi, co dela protihrac. A vse je treba spravne vyvazit s produkci, ktera dokaze generovat body i ve svoji fazi. Ciste military strategie ve dvou lidech, zda se, k vitezstvi nevede (prvni hru jsem vybrutil military a jeste brutalneji jsem prohral).
Celkove vzato mi to prijde jako vyborne rozsireni. Oproti expansion arc 1 (brano jako celek) me mnohem vice potesil pomer cena/vykon.

23.3.2016 01:11:07

Díky moc
Díky moc za názory.

25.3.2016 21:27:03

Moc mě baví
Ahoj, toto rozšíření mě moc baví a znovu mě přitáhlo zpátky ke hře. Hrál jsem většinu rozšíření, kromě Alien artifakt, ty mi ještě leží ve skříni :). Můj osobní názor : základní sada supr. Rozšíření Gathering Storm ještě umocní zážitek ze základu, ať si říká kdo chce co chce... další už jsou trochu moc. Ale Xeno se hraje jen se základem a je tam další možnost vyhrát a to mi přijde supr...

24.9.2017 12:05:02 | Upraveno autorem (porovnej)

norba
Mám stejné zkušenosti.

24.9.2017 15:19:26

Vybíráme z Bazaru

Fuji Koro (CZ) + neoprenový playmat
Fuji Koro (CZ) + neoprenový playmat
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas