Proroctví - Dračí říše

xxxxxxxooo hodnoceno 145x (Seznam vlastníků)

Proroctví - Dračí říše - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Proroctví
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ALTAR
Z-Man Games
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

čo na to vravíte?

tak už som si to dnes kúpil aj ja konečne, takže proroctví mám kompletné...toto rozšírenie kompatibilné s treťou verziou sa mi veľmi pozdáva...tie rasy sú fajn a možnosť hrania solitare alebo ako kooperačku ma milo prekvapila...pokiaľ viem, tak v prvom vydaní táto možnosť nebola...tiež sa zmenili niektoré charakterizácie rás...najviac ma pobavil troll, na ktorého nemá účinok štvorlístok ani prekliaty vzácny predmet od múmie :-D spolu s questami a dvoma rozšíreniami je proroctví už pekne zaujímavé :-) čo na to vy?
31.8.2010 19:06:25

Sólo hra
WOW mohl by jsi mi prosím naznačit jaká je ta sólo hra? Celkem mě to zajímá a nějaká sólovka mi doma chybí tak bych rád věděl jak se to asi hraje.

12.9.2010 19:24:41

solitare
vyberieš si klasicky postavu...potom si vyberieš, či budeš hrať ľahkú, normálnu alebo ťažkú obtiažnosť a podľa toho vyberieš aj žetóny, ktoré pridávajú silu k strážcom...no a potom klasicky hráš proroctví, akurát, že máš istý časový limit na to, aby si artefakty získal...neviem teraz presne koľko to bolo...takže celkom zaujímavé...a čo si pamätám, tak toho času veľa nie je :-)

12.9.2010 23:07:45

Vybíráme z Bazaru

 Disney Villainous: The Worst Takes it All
Disney Villainous: The Worst Takes it All
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 16 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas