Prince of Chaos: Battle for Tae Orn

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Prince of Chaos: Battle for Tae Orn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Peregrine Games
Autoři: Tom Reeves
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Trénink

Stáhl jsem si ze stránek PoCh nejnovější verzi pravidel (zadejte do chlívečku s heslem slovo "time") a tréninkovou kampaň pro dva. Pravidla přečetl a pustil se do hraní prvního scénáře - dvě jednotky n apláni, úkol: utéct/zastavit útěk. Tzn. žádní velitelé, terén, vyvolávání, magie, průzkum, stavba cest, těžba zdrojů, pouze boj. I tak to byl masakr - střelba, různé druhy pohybu, únava, formace... Rozhodně je to zajímavá hra, ale čeká mě ještě fest dlouhá cesta, než budu schopen dát plnou hru.
8.9.2009 09:25:58

to Sydo
Jasně takže hra je čistě boj a jeho komplexnost se odvíjí z pravidel. Počkám si až nastuduješ pečlivě a podáš komplexní report:)

8.9.2009 09:29:36

No
čiatě boj úplně ne. Prozkoumáváš tam terén, stavíš chrámy a doly, můžeš vypalovat lesy, stavět cesty pro lepší přesun, podniknout quest a získat artefakty...

8.9.2009 09:45:52

aha
takže to vypadá komplexně hm a ten terén si můžeš postavit jak velký chceš nebo jsou na to taky pravidla? a jak vypadá ta hrací doba..si myslím že bude delší než 2 hodiny

8.9.2009 09:49:58

Frenzy
Plán je pokaždé jiný (staví se z dílků), ale jeho tvar je pro plnou hru vždy stejný. Hrací doba netuším, al etak ty 4 hodiny bych tomu ve 4 hráčích dal. Zapomněl jsem že tam můžeš i pokládat pasti, létat na Deathwyrmovi (může se i hrabat pod zemí) a že každý Princ má jiné schopnosti a složení jednotek. Koukni n aty pravidla na www.princeofchaos.com, sekce downloads. Heslo "time".

8.9.2009 09:53:32

Pravidla 2.0
nova pravidla by udajne mela omezit papirovani a udelat hru primocarejsi (ne vsak nutne jednodussi). Najdou se trpelivi odvazlivci na Warcon treba? Odkaz na pravidla jena BGG.

20.7.2011 18:32:50

sydo
No i tak toho bude hodně, ale můžem udělat výukovou hru :)
Máš vytisklé ty nové Record a Reference Sheets (nebo mám vytisknout já ?) ? A jak to budem dělat se sledováním všech údajů na záznamových kartách ? Nejlepší by asi byly průhledné desky na které by se dalo psát, můžu se pokusit sehnat.

20.7.2011 18:40:50

Trohat
pruhledne desky doma take nejake mam. Sheety jsem jeste nevytiskl, ale chystam se na to. Ale drsne to bude kazdopadne.

20.7.2011 19:16:23

Vybíráme z Bazaru

Etherfields - Stretch Goals: Harpy & She-Wolf [EN]
Etherfields - Stretch Goals: Harpy & She-Wolf [EN]
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas