Poslední holka

xxxxxxxxxo hodnoceno 12x (Seznam vlastníků)

Poslední holka - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Lucky Duck Games
Van Ryder Games
Autoři: A. J. Porfirio
Evan Derrick
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Je tu i opačná možnost?

Čistě ze zvědavosti, existuje i nějaký modul, v němž se naopak hraje za vraha? Kolikrát jsem si totiž při podobných filmech říkal, že už by mohl tu poslední nesympatickou nánu sejmout, aby byl konečně konec.

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

22.4.2024 08:15:29

ne

22.4.2024 08:22:14

Škoda. Já se na horory skoro nekoukám, ale když už jsem se nějaký ten slasher díval, vždycky jsem si říkal, že když už ten týpek v masce sejmul šest těch otravných puberťáků, tak proč má takový problém s tou poslední nanynkou. A pokaždé jsem si přál, aby se mu to alespoň jednou povedlo. Tak nic, no. Ani v deskovkâch mu není přáno.

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

22.4.2024 08:56:12

@BuenoExcellente 

Vo Final Girl (zatial) nie, ale zopar tipov presne na takyto typ hier najdes napriklad tu:

https://www.reddit.com/r/soloboardgaming/comments/1c8h346/is_there_any_board_game_like_final_girl_that_lets/?rdt=53783

22.4.2024 09:06:48

Díky za tipy. I když mně nejde o to hrát za vraha nebo něco podobného, protože toho si užiju dost v Letters from Whitechapel a v Jaws, kdy na mě stejně vždycky vyjde, že hraju za Jacka Rozparovače a za žraloka. 

Já si akorát říkal, že by bylo fajn, kdyby se to tomu chlápkovi se sekerou/mačetou/motorovkou podařilo alespoň jednou jedinkrát dotáhnout do konce, když už se chudák tolik snaží.

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

22.4.2024 09:25:30

… tak když to budeš hrát blbě. :D

22.4.2024 09:47:43

Vybíráme z Bazaru

Kaskádie CZ
Kaskádie CZ
Akt. cena: 780 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas