Podsvětí - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4–8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, intriky, diplomacie, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Joost Das
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Princip

Ahoj. Mohl by mi prosím někdo dát nějakej tip nebo vysvětlit princip této hry? Hrál jsem ji jeden večer se 3 kamarády, a úplně mi unikal princip nějaké strategie jak tu hru hrát. Možná to dělá právě to, že hrají jen 4 hráči, ale i tak jsem měl pocit, že démoni jsou často ve výhodě a to, i když hraje jen jeden, natož víc. Pravidla jsou jasná, ale přišlo mi, že člověk prakticky nemá moc šanci zjistit cizí karty. Tipovat co tam člověk dal, když má prakticky šanci 1/3 kam umistovat kartu, když prakticky nemuzu mít přehled o dalších kartách kolem. A i přes všechno, ještě musí být shoda v hlasování. Uměl by mi to někdo nějak stručně vysvětlit? 
Děkuji

12.4.2024 10:23:24 | Upraveno autorem (porovnej)

@Poky619 ahoj. hele upřímně v 7/8 to stojí za to hrát. ALE hlavně záleží na osazenstvu a náladě. My to pojali jako hru na vyblbnutí a vykecání. Vyrovnaný to asi nebude, ale o tom to u nás ani není. Přiznám se, že závěrečný bodování kolikrát zastínilo to, jak jsme se nakonec odhalovali kdo byl kdo a co jsme jak zakamuflovali. Na večerní zábavu dobrý ale klasickej herní večer bych tomu neobětoval. na to máme lepší hry.

29.4.2024 21:40:06

Vybíráme z Bazaru

V hlavní roli - jako nové, nesehnatelné!
V hlavní roli - jako nové, nesehnatelné!
Akt. cena: 249 Kč
Končí za: 14 dnů

Offcanvas