Pirate's Cove - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Piráti
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Paul Randles
Rok vydání: 2002
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nějaké zkušenosti

Najde se tu nikdo se zkušeností s touto hrou? Není to hra přece jen pro dětska?. Předpokládám, že u toho musí být docela zábava. Platí to i o hratelnosti a hře celé? Díky předem za ohlasy. Dále když se sem někdo jukne - prosím obecně tip hry od Days of wonders, začal se mi líbit jejich design.
22.7.2009 12:53:16

Bohaté zkušenosti
Skvělá hra. Dal jsem jí přednost před Blackbeardem, když jsem se rozhodoval pro hru s pirátskou tématikou. Hra má spád, je zábavná, pravidla se dají vyložit novým hráčům za 15 minut. Momentálně naše nejoblíbenější hra, když se nás sleze víc. Není to hra pro dva. Smysl začíná mít ve třech, to už se dá hrát. Nejlepší je ve čtyřech a v pěti. Recenzi mám rozepsanou, o víkendu ji pošlu ke schválení, tam popíšu detaily.

22.7.2009 13:01:13

rbx

pihorv
taky po ni pokukuju, prece jenom nemam uz za co utracet ty slevove kupony na DoW a toto je jedina smysluplna vec, co tam jeste zbyla a nemam ji. A pokud by byla detska, tak je to jen plus, takove hry, jak jsem zjistil, mi chybi.

22.7.2009 13:30:25

pro děti i pro dospělé
My co to hrajeme máme všichni 28+ a na tu hru se těšíme jako malé děti :). Navíc hra není složitá, a svou roli hraje náhoda (někdy velkou) - jsou tam náhodné karty a kostky v sobojích. Takže i s dětmi si určitě vyhrajete. Taktizovat a strategizovat se dá taky, ale je to spíš pirátské dobrodružství. Je u toho legrace i hádky. Karty jsou v angličtině, ale je jich jen pár a všechny jsou přeložené v pravidlech, která jsou zde ke stažení.

22.7.2009 13:36:02

Děkuji všem za ohlasy
Díky moc, několik slov od hráčů mi tu chybělo.

22.7.2009 15:06:44

to RBX
Co prosím tě máš od DoW a zaujalo?

22.7.2009 15:08:03

rbx

pihorv
mam Shadows over Camelot + rozsireni, Cleopatru, Small World, Mystery of Abbey. A vlastne s kazdou hrou dostanes kupon na 10% slevu v jejich eshopu. Plus jsem jeste jeden kupon dostal nevim jak. Takze ted mam 3 kupony a jedine, co me zaujalo je prave Pirates Cove, protoze pak uz zbyva jen Colosseum a Ticket to Ride a ani jedno z toho fakt nechci.

22.7.2009 15:34:52

to rbx
nechceš TtR ? proč? vždyť to je docela zásadní kousek a vzdledem k počtu variant si vybera snad každý.

22.7.2009 16:51:46

rbx

Paladin
mam uz Railroad Tycoon. Takze pokud dojde na Ticket, tak leda az jako posledni stace. Kdyby meli stale Battlelore, sel bych do rozsireni, takto se vyber hodne zuzil.

22.7.2009 17:20:30

Ohlasy k hrám od DoW
Jsem s hrami od DoW maximálně spokojen. Precizní provedení krabic a komponentů, dobrodružná atmosféra a přitom lehká, rodinná pravidla. Mám Shadows, Mystery, Cleopatru, Memoir. Jsou to velmi univerzální hry kromě samozřejmě Memoiru, který je tématikou spíš pro mužskou populaci. Kupony osobně nevyužiji, protože nakupuji v Čechách a navíc mám pocit, že na 1 hru se dá použít 1 kupon.

23.7.2009 13:39:32

rbx

Aldomoro
Na jednu zasilku muzes pouzit dva kupony, tedy sleva 20%. Vyjde to pak s postovnym levneji nez u nas a to srovnavam s opravdu levnymi obchody. Sice ne o moc, ale o nejakou tu stokorunacku to je. Takze ted, pote co mi od nich dorazil SW a Mystery, zbyva asi jeste Pirates Cove a je to.

23.7.2009 14:59:55

hmm
ji mám ve wish listu už dlouho ale kvůli vám asi zařadít vyšší rychlost na pořízení.

23.7.2009 17:24:47

to paladin91
Neváhej, je fakt super. Prostě momentálně když se slezem, první hláška je: " ... a piráty vezeš?" nebo když se domlouváme na schůzce: " ... hlavně nezapomeň na piráty ... " :) ... je to jednoznačně skvělá volba.

23.7.2009 22:41:58

rbx

Paladin
Pokud bys to chtel, tak bych objednal hru z DoW s 20% slevou a sabnem se o postovne. S dnesnim kurzem eura by to bylo za 1166,- za kus. Do tydne je to tady.

24.7.2009 00:23:19

rbx

koupe
Prida se nekdo? Kdyz uz to budu objednavat...

24.7.2009 16:51:55

rbx
když bys počkal do příštího měsíce tak jo.

24.7.2009 21:55:10

rbx

paladin
ted je super kurs eura. Ale muzu to koupit a ty me to pak zaplatis.

24.7.2009 22:19:02

to rbx
Jo, dvě hry, čtyři kupony. Vydej pokyny. Dík

25.7.2009 10:29:33

rbx

DoW shop
tak postovne je porad stejne i pri 4x Piratech a jednom Merlinovi. Myslim, ze takto to zatim staci, vyhlasuju STOP stav :-) Takze pokud vsichni zucastneni nejsou proti, objednavam. Podotykam, ze to prijde ke me domu a ja to pak mohu dovezt do kanclu, coz je Praha 5 - Stodulky.

25.7.2009 11:10:47

rbx

DoW shop
Tak zakoupeno. Paypal to spocital kurzem 26,316 za euro. Takze Pirati jsou vc postovneho, ktere bylo 11/4 osoby=2.75 na osobu za 42,75 = 1125,-
Kontaktujte me plis pres zpravu, dam vam cislo uctu, kam bych chtel penize prevest. Dekuji za spolupraci :-) Ja osobne musim ty Piraty do 15.8. predelat do cestiny stuj co stuj, coz bude honicka.

26.7.2009 21:58:04

Dobra hra pro vice lidi
Je to opravdu pekna hra pro vice lidi. Doporucuji 4-5, ve dvou je to skutecne nuda. Nahoda hraje velkou roli, stejne tak uzitecnost karet je velmi rozmanita. Pokud se jednomu z hracu prilis nedari a porad narazi na silnejsi soupere, muze byt odepsan takovym zpusobem, ze si neuzije jediny souboj, je permanentne potapen, na konci ma petinu nebo sestinu bodu, co vitez.
Samotna hra ma velky spad, da se u toho dobre pobavit, existuji urcite taktiky, nejlepe se uplatni intuice a diplomacie. Doporucuji, pokud nevadi relativne velky podil nahody a vsichni jsou ochotni pripustit, ze nektere hry projedou totalne, aniz by meli sanci cokoliv zmenit.

28.7.2009 14:26:53

rbx

Stevenson
Primo na strankach DoW je uprava pravidel pro dva a lidi se tam k tomu vyjadruji, jakoze je to super. Zkousel jsi to?

28.7.2009 15:28:45

re DoW shop
Tady se asi nemluví o mě, co? :-)

cituji: "postovne je porad stejne i pri 4x Piratech a jednom Merlinovi"

28.7.2009 16:07:23

rbx

Merlin
ne e, pokud netouzis byt zapakovan v balicku DPD.:-)

28.7.2009 16:47:16

To rbx
Nikoliv, Pirate's Cove vlastni Tangram a ja jsem se na oficialni stranky DoW kvuli alternativnim pravidlum nedival. Dekuji za tip.

28.7.2009 17:00:06

Stránky DoW
Ano, jak skončím konečně opravy domu a bud mít zase víc času, tak se tam chci pořádně porozhlídnout právě po alternativních pravidlech a alternativních kartách.

29.7.2009 10:17:27

Vybíráme z Bazaru

Aquatica + Aquatica: Cold Waters + insert eRaptor
Aquatica + Aquatica: Cold Waters + insert eRaptor
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas