Patchistory - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Arclight
Bergsala Enigma
Deinko Games
dV Games
IELLO
StuntKite Publishing
Autoři: Jun-Hyup Kim
Yeon-Min Jung
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rix
rix - avatar

Hrajete ji nekdo?

Je opravdu tak dobra jak vypada? Ten zpusob rozvoje sve civilizace vypada velmi zajimave a novatorsky. Rekl bych nevidane :-)
24.5.2016 09:06:33

rix
A zajímá Tě něco konktrétního, nebo stačí, když napíšu že dobra je :-) Je to hodně originální, některé partie dokáží být velmi obtížné - má na to vliv rozložení dílků v aukci. Ale celkově hodne netradiční a zajímavě fungujíci civilizační hra.

24.5.2016 10:35:01

netradicni
Mechanismy jsou rozhodně netradiční a tím je hra zajímavá.
Na druhou stranu jsem občas měl podivný pocit, že díky náhodě nejsou všechny možnosti dostupné pro všechny (tj. že hra sama trochu zařezává).
Konkrétně dostupnost politiky - klidně je možné že takový dílek získá jen jeden (začínající) hráč a ostatní mají prostě smůlu.
Hrál jsem to jen jednou, takže to do jisté míry mohla být chyba plánování a třeba je pak možné hrát "jinak".
Určitě bych tomu dal ještě šanci, ale her je hodně a já osobně nemám moc v oblibě hry které něco zakazují nebo znemožňují (prostě rád zkouším různé cesty a nechci aby mi hra rovnou nařizovala hrát určitou strategii jen protože na mne náhodou nezbyl nějaký losovaný typ dílku).

24.5.2016 11:47:20

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Karetní hra - Kopce Emyn Muil
Pán prstenů: Karetní hra - Kopce Emyn Muil
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas