Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Turnaje?

Vynikám chorobnou oblibou v turnajích všeho druhu, tak jsem si předběžně zafantazíroval a snažil si představit nějakej smysluplnej formát těch avizovanejch turnajů... Představa, že si každá dvojice/jedinec mydlí na svým písečku, pak nahlásej nějaký "skóre" a podle toho se určí pořadí je asi nesmyslná. Proto mě napadla varianta, která by, pokud ta hra bude co do obtížnosti smysluplně vyvážená, nemusela bejt vůbec marná a nedivil bych se, snad, kdyby nakonec byla podobná té oficiální...

Každej má svůj balík, na první kolo se z přihlášených nalosují dvojice a rozdělí se to: vyhráli-oba tři body/prohráli-oba nula bodů (+nějaké pomocné hodnocení za skóre ve hře). V dalších kolech už se nalosují "smíšené" dvojice ala první s posledním, druhý s předposledním atp...a boduje se stejně, po cca pěti/šesti kolech by vyhrál hráč s nejvyšším počtem bodů. Je to sice z určitého pohledu turnajově úchylné, ale nikdo se nemůže celou dobu vézt na silnějších spoluhráčích, vítěz musí prokázat, že vyhraje opravdu s kýmkoli, a nejslabší hráči se rychle učí od těch nejlepších.

Napadá vás něco jinčího?
27.3.2011 14:53:19

masonos
Tak to je pravda, ze ten quest je lahky na OPEN. Ale kedze ide o turnaj tak si nemyslim ze to vadi, kedze sa rata celkove skore. Myslel som to tak, ze mne skor ide o to a vazne by ma zaujimalo, kolko su ludia schopni nahrat skore aj pri takomto lahkom queste. Pretoze aj ked je quest lahky je podla mna rozdiel ked ho da niekto da za 100 a druhy za 40 bodov alebo menej. A mozno to aj odrazi vacsi deckbuilldingovy skill ako ked ma clovek na vyber iba par kariet core setu. Ale je jasne ze nie vsetci maju zakupene vsetky karty (btw ani ja nemam) - preto by to mozno nebolo fer, ale na druhu stranu vsetky CCG a LCG zavisia na tom, ze sa hra s tym co si kto zohnal...

No vsak na zaciatok sa asi uvidi, ze kolko ludi vlastne bude turnaj hrat, potom bude mozno rozumnejsie diskutovat o variaciach :)

7.1.2013 07:47:46

účast na turnaji
Tak přítelkyni možnost turnaje hodně zaujala takže se určitě chceme zúčastnit. Sice na tom nejsme s časem úplně nejlépe, ale na odehrání pár her snad čas najdeme.
Děkujeme za skvělý nápad a motivaci :)

7.1.2013 09:06:04

Vybíráme z Bazaru

Divukraj Perlava
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas