Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

had

The Hobbit - On the Doorstep

Vcera vecer vybaleno a prohlednuty karty. Zatim to vypada na stale stoupajici kvalitu dějů questů, ale pravdepodobne i stoupajici obtiznost. Dal jsem jednou prvni quest, kdy nam pavouci pochytaji trpasliky do pavucin a ztvarneni questu je opravdu super. pozn. hned napoprve vyhra - to se tak casto nestava.
Dalsi dojmy casem.
27.3.2013 09:51:26 | Upraveno autorem (porovnej)

had
Podle FAQ by mělo být i použití Steward of Gondor bráno jako collecting.
Collecting resources refers to both collecting resources during the resource phase and gaining resources through other card effects. An effect that prevents a hero from collecting resources prevents both methods of acquiring new resources.

Crazy Cob viz FAQ, první hráč vybere na koho zaútočí.
Q: If there are no characters with poison attached when Crazy Cob (OtD 29) is revealed from the encounter deck, does it still make an attack?

A: Yes. Since each character has 0 poison, the first player will choose which character Crazy Cob attacks.

19.2.2015 21:40:19 | Upraveno autorem (porovnej)

had

dik
Dik. Si je nove prectu, pak to pozapominam, ze to tam vubec je

20.2.2015 10:31:23

had

Burgle attempt a akce
Jen si ověřuji správnost svého postupu.
Dle FAQ jsou možné akce mezi 2. a 3. krokem pokusu o loupež /zde např. mohu využít akci Osamělé hory, že si vezmu odhalenou kartu do ruky a odhalím další - je tam uvedeno "while making a burgle atempt".
Jsou možné i jiné akce, které by mi pomohly tuto kartu vyměnit? Např. bych mohl moužít Gandalfs Staff, Wizard Pipe, Vilyau nebo bych prostě zahrál tuto kartu /pokud to je event/ pomocí Gandalfa hero? Prosím o názor. Dle mého by tomu nic bránit nemělo.

8.3.2015 09:12:14

had

sám sobě
Takže to nelze, jak jsem vyčetl v neofic. FAQ. Jednou odhalená karta v pokusu o loupež lze vyměnit pouze akcí z Osamělé hory.

Q: The new FAQ clarifies that actions can be played between steps 2 (reveal card from your deck) and step 3 (discard cards) during a burgle attempt. Do you see any rule preventing use of card draw or deck manipulating cards (i.e. Imladris Stargazer) to aid in a successful burgle?
A: The first revealed card remains the "revealed card" unless you use the effect on The Lonely Mountain. In order to use the effect on The Lonely Mountain you must take the revealed card into your hand.
http://community.fantasyflightgames.com/index.php?/topic/87288-burgling-card-draw-deck-manipulation/?hl=burgle

8.3.2015 11:31:08

had

2x forced
Nastane-li forced z questu 2b - pokud uspesne dokoncim ukol, pridam na Smaka Gold token. Dodelavam tento forced dal, ze delam pokus loupeze i v pripade, ze na Smakovi bude v te dobe 6 tokenu nebo preskakuju na forced na Smakovi a jdu bez pokusu loupeze rovnou na quest 4a?

8.3.2015 20:44:16

had

sám sobě II.
Jak jsem pochopil z tohoto vlákna, forced efekt se přeruší, pokus o loupež se neuskuteční, nastupuje další forced a postupuje se do 4. části questu.

http://boardgamegeek.com/thread/970356/lonely-mountain-2b-and-smaug-golden-question-force

10.3.2015 14:26:37

CZ verze
Nevite jestli se planuje i CZ verze tohoto suproveho rozsireni ?

2.4.2015 20:48:19

Vybíráme z Bazaru

Fallout Shelter: Desková hra (CZ)
Fallout Shelter: Desková hra (CZ)
Akt. cena: 1725 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas