Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

První dojmy

Tak uz to je doma a muzu jen doporucit. Karty jsou na prvni (i druhy) pohled docela aususove, ale kdyz jsou obalene, tak to jak jsou tenke tak nevadi. Nicmene treba mtg karty pusobi teda na omak kvalitneji.

Co se tyce hry, zatim jsem hral jen solo. Prvnich cca 10-15 her bylo zahrano vzdy se zapomenutim nejakeho pravidla, takze byly misty takove divne. Beru je spis jako seznameni se s barvami a pravidly.

Ze tri co jsem hral naostro uz snad tak jak to ma byt jsem vyhral dve. To mi nejak nesedi, takze jsem urcite zase zapomel na nejake pravidlo. Nicmene kombinace tactic/spirit mi prijde silna, pokud se stiha zbavovat potvurek. Eowyn statecne questuje, Legolas ji cisti cestu s Blade of Gondolin a Eleanor jim svou schopnosti kryje zada a nebo statecne skace do bloku :)

Asi jde poznat ze jsem ze hry nadseny, vubec mi tam nechybi ten lidsky protihrac. Obtiznost hry je nastavena hodne nekompromisne a i obtiznost 1 je hodne drsna a druzinka je semleta behem chvilky. Naopak tesim se az si s nekym budu moct zahrat ten coop ve dvou. Tempo hry se sice zdvojnasobi, ale dovedu si predstavit, ze druhy balicek spolu s moznosti kombinovat karty mezi sebou prinese novy rozmer.

Jeste jsem zapomel, sympaticke mi prijde, ze zapis ze hry se da pojmout formou kratkeho pribehu :) Nemyslim jen jake scenario se hralo a s jakymi hrdiny, ale i jednotlive udalosti a akce na sebe s trochou predstavivosti pekne navazuji. Navic i pri hrani jednoho scenaria 5x za sebou bude pribeh pokazde jiny, protoze tam hraje velkou roli nahoda.
29.5.2011 11:50:45

Easy mod
Taky jsme ze zacatku podlehali depresim (hlavne synator), protoze jsme dostavali cocku.

Na tohle ti doporucim nastudovat EasyMod (je to oficialni zjednoduseni hry - najdes tu o nem v jinem vlakne). V principu jde o to, ze vyradis nektere nejzaludnejsi karty.

Mne to (s kapku ztizenym easy modem) bavi mnohem vic. Nez dostat 20krat za sebou na frak, tak si dam easy mod a pritom prozkoumavam, o co ze v tom kterem balicku jde. A kdyz vyhraju, nektere prvotne vyrazene karty napratel si vratim zpet, tj. hru ztizim a jdu na to znova. Az to nakonec dam v plne sile.

21.2.2014 11:56:33

Vybíráme z Bazaru

BIOS: genesis
BIOS: genesis
Akt. cena: 1225 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas