Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pořadač na karty

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s tímto pořadačem: https://www.tlamagames.com/doplnky/card-storage-case--inferno/ ? Na Tlamě k tomu v popisu je, že je na obalené karty 56x87 mm, já potřebuji box na scénařové karty LOTRa (hráčské už mám vyřešené), scénáře neobaluji, tak jestli se tam vejdou?

 

9.9.2023 14:07:51

Vyrobce e-raptor na svym webu a v puvodni kampani na ty boxy uvadi rozmery na karty 100mm x 73mm. Coz by davalo vetsi smysl. Ten udaj od Tlamy by šířkově nestacil na zadnou normalni kartu, tak bych cekal, ze je to chyba. 

A tady jsem nasel clanek, kde v tom nekdo skladuje Magic vcetne deckboxu a v pise, ze na LCG je to dobry https://www.boardnbones.com/2021/03/30/card-storage-box-from-e-raptor/

10.9.2023 10:25:03

Ahoj, ja ho mám doma, kupoval som ho presne na LORT a celý český LOTR ti tam aj vojde, s obalmi,

je to super box, odporúčam

LOTR som medzičasom predal, ale mám v nom iné hry a stále ho využívam - star wars Destiny a star wars Legion

LOTR karty tam vojdu a je tam na výšku ešte kopa miesta aj na nejake oddelovače pokial si chces dorobiť.

 

vojdu tam aj vacsi karty, ako karty LOTR, takže nech použiješ obaly akekolvek dáš to tam

 

este doplnenie - lotr som mal s obalmi z aliexpresu a tie su tensie ako od tlamy, či by tam vošiel lotr s obalmi od tlamy to odskušané nemám, kedže tlamacke obaly karty viacej nafuknu

10.9.2023 10:47:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky, objednám tedy :)

 

10.9.2023 17:17:50

Vybíráme z Bazaru

Shipwrights of the North Sea: Redux + promo, mince
Akt. cena: 1675 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas